یک نقشه در پایان فصل نهم PUBG پاک خواهد شد

17 آذر 1399 - 08:00

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds با معرفی فصل ۹ در ماه اکتبر، که شامل اولین نقشه متغیر به نام پارامو (Paramo) بود ، شرایط را تغییر داد. برخلاف اکثر میادین عناوین بتل رویال با مناطق ساکن برای پیدا کردن آیتم‌ها، پارامو، به دلیل داشتن طرح چیدمان متفاوت در هر مسابقه متمایز است. با این حال، سازندگان بازی PUBG اعلام کرده‌اند این نقشه برای همیشه در دسترس نخواهد بود.

طبق پیامی که حساب رسمی توییتر بازی روز دوشنبه منتشر کرد، پارامو قرار است با پایان فصل ۹ حذف شود. در حالی که این پست و سایر پست‌های اخیر رسانه های اجتماعی درباره‌ی زمان دقیق متوقف شدن آن مبهم است، در اطلاعیه ای از ۲۴ نوامبر در وب سایت PUBG آمده است که حالت رتبه بندی فصل ۹ با نگهداری سرور در ۲۶ آذر ۱۳۹۹ (۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۰) پایان می‌یابد. اگر این زمانی است که پارامو از بین می‌رود، فقط به مدت دو هفته از الان طرفداران فرصت استفاده از میدان جنگ پویا را دارند. خوشبختانه، سازنده‌ مشوق‌های اضافی برای بازگشت به نبردهای این بازی ارائه داده است. به‌روز‌رسانی ۹٫۲ این بازی در اوایل این ماه منتشر شد و تا حد زیادی باعث خنثی کردن Sidearms می‌شود. تا جایی که بازیبازان قادر به ادامه‌ی کشتار طولانی هستند و همچنین به مخاطبان اجازه می‌دهد هنگام رانندگی آن‌ها را از کار بیندازند. از جمله این موارد در وسیله نقلیه کاملاً جدید دوچرخه نیز قابل استفاده است.

در حالی که توسعه‌ی محتویات در فصل دهم بازی PUBG ادامه دار ، سازنده‌ی این عنوان یعنی پابچی کوآپریشن (PUBG Corporation) پس از ادغام با شرکت مادر خود یعنی کرفتون (Krafton Inc)، به استودیوی پابجی (PUBG) تبدیل شده است. یک نکته‌ی جالب این است که نقشه‌های منحصر به فردی قرار است جایگزین پارامو شوند، اما هنوز معرفی و رونمایی از آن‌ها صورت نگرفته است. این موضوع  روشن است که موفقیت مداوم استودیو به این معنی است که بازی احتمالاً برای مدتی دیگر سرپا و به ‌روز خواهد ماند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید