گزارش: درآمد 2.6 میلیون دلاری PUBG: New State در هفته اول انتشار

6 آذر 1400 - 19:11

طبق گزارش جدید Sensor Tower، بازی PUBG: New State توانسته است در هفته‌ی اول انتشار خود، 2.6 میلیون دلار درآمدزایی نماید.

جدیدترین ساخته‌ی شرکت کرفتون (Krafton) یعنی بازی بتل رویال PUBG: New State در اوایل ماه نوامبر برای موبایل منتشر شد. در همین حال، به‌تازگی وب‌سایت تحلیلی Sensor Tower آمار جدیدی از این بازی را منتشر کرده است. طبق این گزارش، بازی مذکور بیش از 23 میلیون بار دانلود شده است که یک سوم این آمار به کشور هند اختصاص دارد. همچنین تخمین این مرکز تحلیلی نشان می‌دهد که در هفته‌ی اول انتشار بازی در فروشگاه اپل و گوگل پلی، 2.6 میلیون دلار درآمدزایی شده است. به ترتیب سه کشور اول از نظر هزینه در این بازی کشورهای آمریکا، ژاپن و ترکیه بودند.

براساس آمار منتشر شده، بیشترین آمار دانلود بازی PUBG: New State به کشور ایالات متحده اختصاص دارد. کره‌ی جنوبی نیز در رده‌ی سوم این آمار جای گرفت. همچنین از بین 23 میلیون بار دانلود این بازی، 7 میلیون آن به هند اختصاص دارد. همچنین تخمین‌های Sensor Tower نشان می‌دهد که بازی PUBG Mobile در زمان عرضه‌ی جهانی در سال 2018، بیش از 28 میلیون بار دانلود شده است.

بازی PUBG: New State هم‌اکنون بر روی گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی این بازی را از طریق لینک درج شده مطالعه بفرمایید.

Ali Hassan nejadKurosMEYSAMB300اینسایدر استخونی
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید