گزارش: توسعه‌دهندگان PUBG در حال توسعه یک بازی جهان باز علمی-تخیلی هستند

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶

طبق ادعای یک منبع داخلی و همچنین اطلاعات منتشر شده در لیست مشاغل استودیوی پابجی کورپوریشن (PUBG Corporation)، این استودیو بر روی یک بازی شوتر اول شخص جهان باز و علمی-تخیلی کار می‌کند.

در طول چند ماه اخیر، شایعات و گزارش‌هایی در خصوص ساخت دنباله‌ای برای بازی PUBG منتشر شده‌اند. با این حال براساس اطلاعات جدید بدست آمده، ظاهراً بازی دیگری توسط توسعه‌دهندگان در دست ساخت قرار دارد. منبع PlayerIGN که یکی از اینسایدرهای صنعت بازی محسوب می‌شود، اخیراً اطلاعاتی را براساس آگهی جدید شغلی استودیوی سازنده‌ی PUBG بدست آورده است. ظاهراً پروژه‌ی جدید این استودیو با اسم رمز Vertical شناخته می‌شود و عنوانی در سبک شوتر اول شخص جهان و علمی-تخیلی خواهد بود. این منبع می‌گوید که پروژه‌ی مذکور با استفاده از موتور Unreal Engine 4 در دست توسعه قرار دارد. همچنین منبع مذکور پیش‌بینی می‌کند که این ظرف دو الی سه سال آینده منتشر خواهد شد.

به گفته‌‌ی PlayerIGN، احتمال دارد همانند معرفی بازی‌های PUBG: New State و Callisto Protocol، این پروژه‌ی جدید نسخه‌ی جدیدی از PUBG و یا مرتبط به جهان آن باشد. البته این منبع می‌گوید بازی مذکور ممکن است در سبک بتل رویال نباشد. در حال حاضر بازی PUBG با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتوای مختلف پشتیبانی می‌شود. مطمئناً ساخت دنباله‌ی این بازی برای طرفداران خبر هیجان‌انگیزی خواهد بود. با این حال تاکنون هیچ‌گونه خبری در این مورد به صورت رسمی تایید نشده است.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید