تریلر جدیدی از فصل ۱۰ بازی PUBG منتشر شد

16 آذر 1399 - 14:00

در تریلر سینمایی جدید، محیطی شهری و تاریک به نمایش گذاشته شده که خبر از تغییراتی در نقشه‌های بازی و اضافه شدن نقشه‌ی جدید می‌دهد.

هفته‌ی پیش حساب رسمی توییتر PUBG اعلام کرد که با پایان فصل نهم بازی، نقشه‌ی Paramo از بازی حذف خواهد شد. بسیاری از بازی‌بازان این نقشه را دوست داشتند. یکی از دلایل آن، پویا و متفاوت بودن شرایط نقشه در بازی‌های مختلف و جریان داشتن مواد مذاب روی زمین بود. حالا با انتشار تریلر جدید، باید منتظر بمانیم تا ببینین نقشه‌ی جدید هم به خوبی Paramo خواهد بود یا خیر.

این تریلر، دومین تیزر از فصل ۱۰ بازی است. در تریلر اول شاهد دویدن یک بازیکن در تونل بتنی و تخریب شده‌ بودیم. در تریلر جدید فردی در حال پریدن از بالای یک ساختمان است. در ادامه یک خودروی زرهی در حال جستجو در میان مه و تاریکی به نمایش درآمده و سرباز دیگری هم در حال هدف‌گیری دیده می‌شود. به نظر نقشه‌ی جدید در محیط شهری و متروکه قرار گرفته.  صدای بیسیم هم در زمان باز کردن چتر نجات سرباز اول شنیده می‌شود.

در انتهای تریلر عبارت “HIDE SEEK SURVIVE” دیده می‌شود که اهمیت مخفی‌کاری در بازی را نشان می‌دهد. در ادامه هم تاریخ ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) برای انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و ۲۷ آذر (۱۷ دسامبر) برای انتشار نسخه‌ی کنسولی اعلام می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید را تماشا و دریافت کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی PUBG بعد از گذشت زمان زیادی از انتشار، هنوز به کار خود ادامه می‌دهد و به صورت مداوم به‌روز می‌شود. چند هفته پیش بود که موتورهایی به بازی اضافه و تغییراتی هم در اسلحه‌ها اعمال شد. این اقدام مورد استقبال طرفداران قرار گرفت.

علاوه‌بر این‌ها، نسخه‌ی نسل بعدی بازی هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. این نسخه به صورت ۶۰ فریم بر ثانیه روی ملی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس اجرا خواهد شد و از پلتفرم‌های مختلف و انتقال میزان پیشرفت پشتیبانی میکند.

بازی PUBG هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵، اکس‌باکس وان سری اکس/اس، استدیا و گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید