به‌روزرسانی ۱٫۱۰ بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر شد

محمد سعیدی
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 08:00

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی تازه‌ای را برای بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions در دسترس قرار داد که شخصیت‌های دیگری را به آن اضافه می‌کند. همچنین برای آشنایی بیشتر هواداران، ویدئویی از این به‌روزرسانی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با انیمه‌ی سوباسا آشنایی داشته و خاطرات فراوانی با آن دارند. همان‌طور که می‌دانید، تا به حال بازی‌های زیادی هم از این انیمه و شخصیت سوباسا در دسترس قرار گرفته است که اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. بی شک یکی از برترین‌های این عناوین را باید Captain Tsubasa: Rise of New Champions به حساب آورد که به تازگی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شد و استقبال خوب افراد را در پی داشت. تیم سازنده نیز قبل از عرضه‌ی بازی پشتیبانی خوبی از آن داشت و هر از چند گاهی تریلرها و تصاویری از آن به دست بازی‌بازان می‌رسید. حال گفته می‌شود که فروش نسخه‌های مختلف این اثر از مرز ۵۰۰ هزار عبور کرده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. قابل ذکر است که دو شرکت تامسافت (Tomsoft) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Captain Tsubasa: Rise of New Champions را به عهده داشته‌اند.

حال امروز به‌روزرسانی ۱٫۱۰ بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions عرضه گردید که از محتویات آن باید به سه شخصیت جدید به نام‌های Stefan Levin، Singprasert Bunnaak و Ricardo Espadas اشاره داشت. شخصیت اول در بخش داستانی این بازی و به عنوان یک نوجوان ۱۵ ساله حضور داشت، اما بی شک در اختیار داشتن کنترل وی با تمام مهارت‌های پیشرفته لذت دیگری خواهد داشت. کاراکتر دوم که اهل کشور تایلند بوده، از مهارت‌های بی نظیری همچون تکل‌های سریع و با دقت برخوردار است که برای بسیاری از هواداران مناسب خواهد بود. سرانجام شخصیت آخر که نامش در لیست تیم ملی مکزیک به چشم می‌خورد، بازیکن خشن و پرقدرتی است؛ اگر چه او را باید یک دروازه‌بان دانست.

در گذشته مشکلاتی در نحوه‌ی شمارش پاس گل‌ها وجود داشت. حال علاوه‌بر موارد بالا، بازی‌بازان از این پس می‌توانند پاس‌های گل‌های خود یا حریفشان را دقیق‌تر از قبل مشاهده کنند. ضمنا برخی از باگ‌های گزارش شده رفع شده‌اند تا لذت و هیجان تجربه‌ی این اثر دوچندان شود. بنابراین در صورتی که از دوست داران این بازی هستید، به‌روزرسانی گفته شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این به‌روزرسانی و شخصیت‌هایش در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید. همچنین مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions به قلم مهدی رضایی از این صفحه امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید