بازی Genshin Impact از زمان عرضه ۳۹۳ میلیون دلار درآمد کسب کرده است

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بازی Genshin Impact در ماه سپتامبر عرضه و با استقبال بسیار خوب کاربران روبه‌رو شد. براساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی Sensor Tower، این بازی اکشن نقش‌آفرینی و رایگان در دو ماه نخست عرضه ۳۹۳ میلیون دلار درآمد را برای تیم سازنده به ارمغان آورده است.

بیشترین درآمد حاصل از فروش بازی به کشور چین با ۱۲۰ میلیون دلار (معادل ۳۰٫۵ درصد از درآمد کل) تعلق داشته است. بازی‌بازان ژاپنی با فاصله‌ی اندک و ۹۸ میلیون دلار خرید در جایگاه دوم قرار گرفته‌اند. کشور آمریکا نیز ۷۴ میلیون دلار درآمد را برای بازی Genshin Impact به همراه داشته و در جایگاه سوم قرار گرفته است. براساس آمار منتشر شده، از کل درآمد حاصله بیشتر از نصف آن به فروشگاه اپل استور تعلق داشته است. اعداد و ارقام منتشر شده نشان می‌دهند که ۲۲۶ میلیون دلار از فروش بازی به فروشگاه اپل استور و ۱۶۷ میلیون دلار آن به فروشگاه گوگل پلی (Google Play) مربوط می‌شود.

اگرچه درآمد بازی Genshin Impact در ماه دوم عرضه کمی کاهش یافته است ولی این بازی همچنان با درآمد روزانه ۵ میلیون دلار در جایگاه سوم پرفروش‌ترین بازی‌های موجود برروی گوشی‌های هوشمند قرار می‌گیرد.

بازی Genshin Impact هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نیز در آینده‌ی نزدیک در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این لینک مطالعه کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید