نبرد عظیم با هیولاها | نقدها و نمرات بازی Serious Sam Collection

۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

بازی Serious Sam Collection بالاخره چند روز قبل برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متفاوتی پیرامون آن عرضه شده است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا مروری بر نقدها و نمرات این عنوان داشته باشیم.

بدون شک بسیاری از بازی‌بازان با سری Serious Sam آشنایی داشته و نسخه‌های متنوع آن را برروی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. حال چهار نسخه از این سری در یک مجموعه برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه چه خواهد بود. مثل همیشه در این مجموعه هم باید هدایت شخصیت دوست داشتنی به نام سم (Sam) را به دست گرفته و نبردهای دیوانه‌واری را با موجودات عجیب و غریب داشته باشید. در جریان بازی هم سلاح‌های جالبی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهره‌ی لازم را از آن‌ها ببرید. تمام چهار نسخه‌ی موجود در Serious Sam Collection در سبک‌های اکشن و تیراندازی به صورت اول شخص هستند و به همین علت، عده‌ی زیادی را به خود جذب خواهند کرد. بنابراین در صروتی که از دوست داران این سری هستید و یا تمایل دارید تا برای اولین بار آن را تجربه کنید، بدون معطلی به سراغ Serious Sam Collection بروید.

گفتنی است که دو شرکت کروتیم (Croteam) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب در امر توسعه و نشر این اثر نقش داشته‌اند. ضمنا بخش‌های آنلاینی هم در این عنوان به چشم می‌خورد که برای شروع هر یک از آن‌ها حداقل به ۱۶ بازی‌باز نیاز خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برخی از متتقدان نام آشنای حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات گوناگون خودشان را پیرامون Serious Sam Collection در دسنرس قرار داده‌اند تا شاید راهنمایی مناسبی برای بسیاری از بازی‌بازان باشد. در پایان مروری بر این نقدها خواهیم داشت.

Gamezebo 8/10

Serious Sam Collection یک مجموعه‌ی جذاب و هیجان انگیز است که محتویات جالب توجهی درون خود دارد. این عنوان خاطرات ما را زنده کرد و برای تجربه‌ی آن خوشحال شدیم. اگر تا به حال هیچ یک از نسخه‌های این سری را امتحان نکرده‌اید اما قصد انجام این کار را دارید، Serious Sam Collection را به هیچ وجه از دست ندهید.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 8/10

تیراندازی یکی از ارکان مهم در سری Serious Sam Collection به حساب می‌آید و همیشه از این کار در هر کدام از نسخه‌ها لذت می‌بریم. این مجموعه درست مانند سابق از گیم‌پلی بامزه و جالبی برخوردار است و نباید به سادگی از این موضوع عبور کرد. نکته‌ای که از آن مطمئن هستیم، این است که Serious Sam Collection را برای مدتی طولانی برروی کنسولمان نگه خواهیم داشت؛ چرا که گاهی اوقات تجربه‌ی آن می‌تواند لحظات دلچسبی را برایمان به ارمغان آورد.

NintendoWorldReport 5.5/10

شکی در محتویات و رمز و رازهای فراوان موجود در نسخه‌های مختلف سری Serious Sam نیست و ما این قضیه را انکار نمی‌کنیم. متاسفانه قیمت بازی Serious Sam Collection برای کنسول نینتندو سوییچ بسیار بالا است و شاید افراد زیادی به همین دلیل از تجربه‌ی آن پشیمان شوند. این نسخه‌ها برای بازی‌بازان فراوانی خاطره انگیز و مهیج هستند، اما در Serious Sam Collection مشکلاتی در صدا وجود دارد و باگ‌های عجیب و غریبی را هم شاهد هستیم. عناوین کلاسیک و تیراندازی بی شماری برروی کنسول گفته شده وجود دارند که می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید.

nintendolife 5/10

شاید Serious Sam Collection در بسیاری از بخش‌ها هیجان انگیز و دوست داشتنی باشد، اما نواقص فراوان از جذابیت‌‎های آن کاسته است. در مجموع فکر می‌کنیم که عرضه‌ی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ ایده‌ی خوبی نبود و تیم سازنده می‌توانست انرژی و وقت خود را صرف کار دیگری کند تا هم بازی‌بازان را راضی نگه دارد و هم روی بعد مالی آن حساب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید