فروش بازی Remnant: From The Ashes به بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه رسید

۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

استودیوی پرفکت‌ورلد گیمز (Perfect World Games)، ناشر عنوان Remnant: From The Ashes اخیراً خبر دستیابی این بازی به میزان فروش ۲٫۵ میلیون نسخه‌ای را منتشر نمود.

بدون شک می‌توان بازی Remnant: From the Ashes را یکی از عناوین موفق سال گذشته‌ی میلادی قلمداد کرد که عملکرد بسیار خوبش باعث غافلگیری بازی‌بازان و کارشناسان صنعت بازی‌های ویدیویی شد. همچنین، این بازی تیراندازی چالش برانگیز و دنیای پساآخرالزمانی‌اش به سرعت توانست تا در میان بازی‌بازان به محبوبیت بالایی دست پیدا کند و از همین رو بسیاری استودیوی سازنده‌ی آن یعنی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) نیز به کانون توجهات تبدیل شد.

همانطور که اشاره شد، ناشر این بازی (پرفکت‌ورلد گیمز) و استودوی سازنده‌ی آن (گان‌فایر گیمز) امروز خبر فروش ۲٫۵ میلیون نسخه‌ای آن را منتشر نمودند. در حقیقت این عدد و رقم برای یک بازی در سطح Remnant: From The Ashes بسیار عالی و جالب توجه قلمداد می‌شود. البته نباید این نکته فراموش شود که رایگان شدن بازی برای مدتی محدود نیز باعث شد تا خریداران بیشتری به سمت آن سوق پیدا کنند. خالی از لطف نیست اگر بدانید که در مدت زمان رایگان شدن این بازی در فروشگاه اپیک، بیش از ۱۰ میلیون کاربر Remnant: From The Ashes را به کتابخانه‌ی بازی‌های خود افزودند.

از طرفی دیگر، استودیوی گان‌فایر گیمز از جمله استودیوهایی است که اخیراً تحت مالکیت شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک/امبریسر (THQ Nordic / Embracer) درآمده و آینده برای این بازی و ساخت دنباله‌ی آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بازی Remnant: From The Ashes، هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و اس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید