بازی Equestriad World Tour برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

تیم سازنده‌ی Equestriad World Tour همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد که خبر خوبی برای عده‌ی زیادی از بازی‌بازان خواهد بود. همچنین تریلر تازه‌ای هم از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

در سال‌های اخیر عناوین ورزشی نقش زیادی در سرگرم کردن بازی‌بازان داشته‌اند و حال Equestriad World Tour را باید یکی از خاص‌ترین آن‌ها به شمار آورد. شما در این بازی باید هدایت قهرمان و اسب دلخواه خود را به دست گرفته و به ورزش اسب‌دوانی مشغول شوید. مسابقات و حالت‌های مختلفی در این اثر به چشم می‌خورد و بازی از این لحاظ مشکل خاصی ندارد. استودیوی گوگالوپ (GoGallop) که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار Equestriad World Tour را به عهده دارد، امروز اعلام کرد که این بازی برای گوشی‌های هشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان به صورت رایگان و بدون هیج دردسری می‌توانند آن را تجربه و دریافت نمایند.

بخش جالبی در Equestriad World Tour وجود دارد که در آن می‌توانید اسب خود را به خوبی تمرین داده و آن را برای مسابقات هیجان انگیز آماده کنید. همچنین شخصیت‌های این اثر از میان کشورهای گوناگون برگزیده شده‌اند و هر یک قدرت‌های مختلفی دارند که انتخابشان به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. از حالت شخصی‌سازی این اثر نیز نباید به سادگی عبور کرد. در این قسمت قادر هستید تا ظاهر و مهارت‌های اسب خود را تغییر داده و آیتم‌های خوبی را برای آن خریداری کنید. ضمنا امکان ساخت قهرمانان نیز برای شما امکان پذیر است. همه‌ی این‌ها دست به دست هم داده است تا با بازی ورزشی خوبی سر و کار داشته باشیم و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان نسبت آن چه خواهد بود.

البته گفتنی است که محتویات بازی Equestriad World Tour به همین جا ختم نمی‌شود و تیم سازنده قول داده است که در ادامه امکانات جالب دیگری را هم به آن اضافه خواهد کرد. همچنین این عنوان پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای دستیابی به برخی از مراحل و تجهیزات آن باید مبلغی را بپردازید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از Equestriad World Tour به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید