آیا God of War 2 تنها برای پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود؟ جیم رایان امروز پاسخی به این سوال ندارد

۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

پلی‌استیشن ۵ سرانجام در دسترس قرار گرفت و با خود عناوین جذابی را ارائه می‌دهد. مطمئناََ از نظر انحصاری‌ها ما شاهد آثار مورد انتظاری هستیم که یک عرضه‌ی خارق‌العاده را برای پلی‌استیشن ۵ رقم می‌زنند. آن‌ها با بازی‌های Demon’s Souls Marvle’s Spider-Man: Miles Morales، و Sackboy: A Big Adventure سلیقه‌های مختلفی را پوشش داده‌اند که قابل ستایش است.

اگرچه سونی به طور واضح اعلام نکرده است که تمامی انحصاری‌های مورد انتظار میان نسلی خواهند بود اما به نظر می‌رسد با توجه به سخنان اخیر در سه سال پیش رو شاهد این رویه باشیم. چنین موضوعی این سوال را مطرح می‌کند که آیا God of War بعدی که با پسوند Ragnarok نیز شناخته می‌شود میان نسلی خواهد بود یا تنها در دسترس پلی‌استیشن ۵ قرار می‌گیرد. وبسایت تلگراف این سوال را از مدیر پلی‌استیشن، جیم رایان (Jim Ryan) پرسید و وی در جواب گفت:

متاسفم، امروز نمی‌توانم در مورد این موضوع صحبت کنم.

تئوری‌های زیادی پیرامون این سخن آقای رایان به وجود آمده است که منطقی‌ترین تئوری این است که آن‌ها در حال حاضر نمی‌دانند پلی‌استیشن ۴ قابلیت اجرای این اثر با کیفیت مورد نظر را دارد یا خیر. این احتمال کاملاََ وجود دارد که تیم سازنده هنوز به سطحی از توسعه نرسیده باشد که عرضه‌ی بازی برروی پلی‌استیشن ۴ را تایید یا رد کند. بعید نیست که ما اطلاعات مربوط به عرضه‌ی اثر جدید God of War را در ماه‌های نهایی عرضه دریافت کنیم.

با توجه به اطلاعات حال حاضر، God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید