بازی‌های رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) مانند هفته‌های گذشته، بازی‌هایی را به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد. در ادامه همراه گیمفا باشید.

به‌زودی دو بازی جذاب به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار می‌گیرند. این فروشگاه همچنان به رشد ادامه می‌دهد و طبق وعده، هر هفته بازی‌های مختلفی را بدون پرداخت هزینه در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. بازی‌های جدید از پنج شنبه، ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) رایگان و قابل دریافت خواهند شد. با دریافت این بازی‌ها یا اضافه کردنشان به لیست بازی‌های خود در زمان مقرر، می‌توانید برای همیشه آن‌ها را داشته باشید.

بازی اولی که رایگان شده است، Elite Dangerous است که چندی پیش هم محتوای اضافه‌ی رایگانی دریافت کرد. بازی بعدی هم The World Next Door خواهد بود. کاربران از ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) تا ۶ آذر (۲۶ نوامبر) فرصت دارند تا این بازی‌ها را به آرشیو خود اضافه کنند.

هردوی این بازی‌ها، سرگرم کننده هستند. Elite Dangerous شبیه‌ساز پرواز است و در محیط فضایی جریان دارد. این بازی توسط فرانتیر دولوپمنتس (Frontier Developments) ساخته و در سال ۲۰۱۴ منتشر شد؛ اما همچنان به خوبی از آن پشتیبانی می‌شود. آخرین محتوای الحاقی آن هم Odyssey نام دارد. بازی‌بازان می‌توانند به صورت آزادانه در محیط بازی که همان کهکشان راه شیری است، پرسه بزنند. سفینه‌های مختلفی هم در بازی وجود دارند که قابلیت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند. در واقع با دریافت این بازی، می‌توانید به صورت رایگان به محتوای چند ساله‌ی آن دسترسی داشته باشید.

The World Next Door یک بازی مستقل از سال ۲۰۱۹ است که توسط رز سیتی گیمز (Rose City Games) با سبک معمایی ساخته شده است. داستان بازی مانند یک رمان روایت می‌شود و در آن، شخصیت اصلی با بردن لاتاری، وارد یک دنیای موازی می‌شود. هردوی این بازی‌ها می‌توانند تجربه‌ی جالبی برای بازی‌بازان باشند.

کمی پیش، تاخیری در رایگان شدن بازی‌های اپیک گیمز ایجاد شد که امیدواریم دیگر با آن مواجه نشویم. در حال حاضر بازی Textorcist به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و بازی‌های جدید از ۲۹ آبان اضافه خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید