ماد جدید Skyrim سیستم مبارزات بازی Sekiro را به آن می‌افزاید

۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

مادسازان پس از ساخته‌شدن مادهای بی‌شمار برای بازی فوق‌العاده محبوب Skyrim، به سراغ سیستم مبارزات بازی Sekiro رفتند تا آن را در قالب یک ماد جدید وارد جهان The Elder Scrolls V کنند.

بدون شک و بدون هیچ تردیدی ساخته‌ی استودیوی بتسدا (Bethesda) یعنی مجموعه‌ی The Elder Scrolls را می‌توان بنیان‌گذار سبک نقش‌آفرینی و نسخه‌ی The Elder Scrolls V: Skyrim را یکی از پرطرفدارترین عناوین دنیای بازی‌های ویدیویی نامید. همچنین، این بازی طی سال‌های گذشته به طرز عجیبی مورد لطف مادسازان سراسر دنیا قرار گرفته و هر محتوایی که به‌ذهنتان خطور می‌کند، قطعاً تاکنون برای آن در قالب مادهای مختلف منتشر شده است.

اما با تمامی موارد ذکر شده، تعداد مادهایی که به سرعت بین بازی‌بازان به محبوبیت فراوان دست می‌یابند و به نوعی می‌توانند محتوای مفید یا جالبی را به بازی بیفزایند نسبت به تعداد مادها بسیار محدود است. در واقع، اندک افراد خلاقی نظیر “InpaSkyrim” وجود دارند که با مهارت و خلاقیت بلند پروازانه خود دست به ساخت مادهایی می‌زنند که به‌راحتی می‌تواند تجربه‌ی بسیار جذابی از بازی Skyrim را تحویل بازی‌باز دهد. در حقیقت، این مادساز خوش ذوق و خلاق، اخیراً موفق به پیاده‌سازی سبک مبارزات عنوان Sekiro: Shadows Die Twice در این بازی شود که واقعاً جالب به‌نظر می‌رسد.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰   |   دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰   |   دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

در این بین، نکته‌ی قابل توجه این است که به‌نظر می‌رسد بسیاری از مکانیزم‌های بازی Skyrim برای پیاده‌سازی این ماد به نوعی اصلاح شده‌اند. همچنین، همان‌طور که از ویدیوی فوق مشخص است، انیمیشن‌ها، حرکات و مکانیزم‌های جدیدی به این بازی افزوده شده است. علاوه بر حرکات شخصیت اصلی بازی، مکانیزم‌ها و حرکات دشمنان نیز مورد اصلاح واقع شده‌اند تا به‌ خوبی میزبان ماهیت این ماد جدید باشند. لازم به‌ذکر است که این تغییرات به موارد فوق محدود نشده و حتی شاهد HUD اختصاصی این ماد برای عنوان مذکور هستیم که به نوعی به آن اعتبار دوچندان می‌بخشد. به‌هرترتیب، اگر از علاقه‌مندان دو عنوان Skyrim و Sekiro هستید، هم‌اکنون می‌توانید ماد فوق را از طریق وب‌سایت Nexus Mods بارگیری و نصب نمایید.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های نینتندو سوییچ، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید