مخاطبان بازی Minecraft یک نمای سایبرپانک شگفت‌انگیز را طراحی کردند

PC ، اخبار بازی ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

بازی Minecraft همچنان میزبان سازندگان بسیار پرشور است ، همان‌طور که یک نفر با ساخت قابل توجه نمایی از ژانر سایبرپانک این موضوع را نشان می‌دهد. این صحنه حال و هوای رنگارنگ شهری را که در Cyberpunk 2077 و دیگر عناوین مشابه در این سبک به کار رفته را به نمایش می‌گذارد و به گونه‌ای که مطمئناً کاربر برای جزئیات بیشتر وقت صرف می‌کند.

بازی Minecraft به خاطر المان‌هایی که باعث رشد خلاقیت می‌شود شهرت دارد و بازیبازان مکان‌های چشمگیر در دنیای واقعی مانند تاج محل و همچنین برخی از مکان‌های فانتزی معروف مانند مناطق وستروس (Westeros) را از سری  تاج و تخت ساخته‌اند. اگرچه بازی Cyberpunk 2077 حدود یک ماه و نیم دیگر عرضه خواهد شد، اما تصاویری که طرفداران دیده‌اند دلیل هیجان بسیاری از مخاطبان بوده است و به طور کلی ژانر سایبرپانک در حال حاضر هیجان خاصی را به همراه دارد. منظره‌ی سایبرپانک و تکنیکی آینده‌نگرانه‌ی بازی پیش روی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) از نظر بصری کاملاً متمایز است و عنوان Cyberpunk 2077 دارای یک دنیای باز بزرگ و ساختمان‌های قابل کاوش خواهد بود که برخی از آن‌ها شبیه صحنه‌ی ساخته شده توسط کاربر ردیت (Reddit) است که در Minecraft به تصویر کشیده شد. کاربر ردیتی، به نام دلتاگون (Deltagon)، تصویری خیره کننده از برخی آسمان خراش‌های عظیم منتشر کرده است که به نظر می‌رسد از دنیای سایبرپانک خارج شده‌اند. در ادامه می‌توانید این تصویر را ببینید.

به گفته‌ی کاربر، همه چیز در تصویر به جز چراغ‌های نئونی، که از طریق نرم افزار ویرایش تصویر و پس زمینه‌ی آسمان پر از ابر در Minecraft ساخته شده است. این اولین ساخته‌ی چشمگیر بازی Minecraft نیست که دلتاگون (Deltagon) در زمان و تلاش خود برای ایجاد آن قرار داده است  و نه حتی اولین نسخه‌ی بزرگ سایبرپانک Minecraft است. کاربر چندین پست از ساختارهای مختلف ارسال کرده، که بنا به گزارش آن‌ها در Minecraft ساخته شده‌اند.، آن‌ها را به Blender وارد کرده و سپس رندر می‌کند تا صحنه‌هایی که از نظر بصری جذاب‌تر هستند ایجاد کند. برخی از افراد در نظرات خواستار بارگذاری نقشه شدند، اگرچه دیگران این موضوع را به شوخی گفتند، اما با توجه به جزئیات تصویر سایبرپانک، رایانه بسیاری از افراد قادر به اجرای آن نیستند. در یک پست متفاوت با مضمون سایبرپانک، دلتاگون اظهار داشت که هیچ بارگیری جهانی در دسترس نخواهد بود، زیرا با توجه به نرم افزاری که آن‌ها استفاده کرده‌اند این صحنه در Minecraft قابل کاوش نیست. اگرچه برخی از کاربران ممکن است آرزو کنند که بتوانند در این دنیای سایبرپانکی که کاربر ایجاد کرده است قدم بزنند، اما اینکه Deltagon برای ایجاد این تصاویر در نرم افزارهای مختلف وقت و تلاش خود را صرف کرده است ، هنوز هم چشمگیر است. وقتی طرفداران برای ایجاد ادای احترامات بصری جذاب و مفصل به بازی‌های مورد علاقه‌ی خود تلاش زیادی می‌کنند، اغلب نوعی لذت است. اگرچه این تصویر یک مود یا نقشه‌ی Minecraft قابل اجرا نیست، اما به اندازه‌ی کافی بزرگ است که به راحتی بتوانید در بزرگ‌نمایی و تحسین تمام جزئیات کوچک گم شوید.

12345678910(111 رای, میانگین آرا 9٫21 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید