گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسانی جدید بازی Overcooked! 2 منتشر شد

۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت تیم ۱۷ (Team 17) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی Overcooked! 2 تحت عنوان Moon Harvest Festival را در دسترس هواداران قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری در این زمینه عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

عناوین شبیه‌سازی همواره نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است و شبیه‌سازی کشاوزی را باید یکی از پرطرفدارترین آن‌ها به شمار آورد. Overcooked! 2 نیز یکی از همین بازی‌ها است که در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و نمره‌ی خوب ۸۱ را به آن اختصاص دادند. در این بازی قادر هستید که حالت‌ها مختلفی را برگزیده و به آشپزی و فعالیت‌هایی نظیر آن مشغول شوید. پشتیبانی سازندگان نیز از این عنوان خوب بوده است و آن‌ها هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی جالبی را برای آن در دسترس قرار می‌دهند. بد نیست بدانید که دو استودیوی گوست تاون (Ghost Town) و تیم ۱۷ به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Overcooked! 2 را به عهده داشته‌اند.

به‌روزرسانی جدید بازی فوق با نام Moon Harvest Festival هم‌اکنون قابل دریافت است که از محتویات آن باید به ۵ مرحله و ماموریت و همچنین آیتم‌های تازه برای برداشت اشاره نمود. Moon Harvest Festival نام جشنواره‌ی مهم و محبوبی در کشور چین است که هر ساله در همین بازه‌ی زمانی برگزار می‌گردد. نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این بازی با نام Overcooked! All You Can Eat که اواخر امسال برروی کنسول‌های نسل نهم یعنی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس منتشر می‌شود، این به‌روزرسانی را هم در خود خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با بازی Overcooked! 2 می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم مصطفی زاهدی را از طریق این نشانی مطالعه کنید. در پایان هم جدیدترین ویدئوی مربوط به به‌روزرسانی گفته شده قابل تماشا و دریافت است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید