به‌روزرسان رایگان Overcooked 2 سرآشپزهایی جدید را به بازی اضافه می‌کند

Nintendo ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

بازی Overcooked 2 به مناسبت جشن سال نو چین به‌روزرسان رایگانی دریافت خواهد کرد. این مناسبت همانند سال گذشته مورد توجه سازندگان این بازی بوده و قرار است تا در طی آن، به‌روزرسان کاملاً رایگانی در دسترس مخاطبان این بازی قرار بگیرد.

بازی Overcooked 2 یک بازی چندنفره‌ی چالش برانگیز، با محوریت آشپزی کردن است که در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه و موفق به دریافت جایزه بهترین بازی خانوادگی شد. این بازی برخلاف ظاهرش، شدیداً مبتنی بر همکاری تیمی است و چالش‌های سختی را پیش روی مخاطبانش قرار می‌دهد. به علاوه سازندگان این بازی توجه ویژه‌ای روی آن دارند و متناسب با برخی از رویدادهای مهم جهانی، برای بازی خود رویدادهایی را نیز درنظر می‌گیرند.

یکی از رویدادهایی که گوست تاون گیمز (Ghost Town Games) و تیم۱۷ (Team 17) توجه ویژه‌ای روی آن داشته و دارند، جشن سال نو چین است. سال گذشته و به مناسبت همین جشن، Overcooked 2 بروزرسانی دریافت کرد که در طی آن دو شخصیت جدید اژدها و خوک به همراه چند آیتم دیگر به بازی افزوده شدند. حال طبق اخبار منتشر شده، جشن سال نو چین امسال نیز سازندگان Overcooked 2 را ترغیب کرده است تا همانند سال گذشته آیتم‌های ویژه‌ای که الهام گرفته از چین و این مراسم هستند را برای بازی خود در نظر بگیرند. از جمله این موارد می‌توان به اضافه شدن دو سرآشپز موش و لاک پشت اشاره کرد که یکی از آن‌ها یعنی کاراکتر موش، به دلیل نام سال نو چینی به بازی اضافه خواهد شد.

علاوه بر موارد ذکر شده، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در پنج مرحله جدید که حال و هوای این جشن چینی را دارا هستند، مشغول پخت و پز شوند. در کنار این موارد نباید از اژدهای چینی معروف نیز غافل شویم که عامل دردسر سرآشپزهای این بازی خواهد بود.

بازی Overcooked 2 هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴، نینتندو سوییچ و اکس‌باکس وان دردسترس است.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید