جزییات به‌روزرسان جدید Ghost Recon Breakpoint منتشر شد

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

شرکت یوبی‌سافت پس از انتشار به‌روزرسان ۱٫۱۲ بازی Ghost Recon Breakpoint برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی، جزییات مربوط به این به‌روزرسان را نیز امروز در اختیار کاربران قرار داده است.

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) سال گذشته جدیدترین نسخه از سری محبوب Ghost Recon با عنوان Breakpoint را در اختیار کاربران و هواداران این سری قرار داد. با توجه به ماهیت آنلاین و سرویس‌محور این بازی تیراندازی تاکتیکال، تیم سازنده از زمان عرضه به‌روزرسان‌های مختلفی را با هدف رفع مشکلات و اضافه کردن محتوای جدید منتشر کرده است.

جدیدترین به‌روزرسان بازی Ghost Recon Breakpoint اگرچه تغییرات زیادی را در این عنوان ایجاد نمی‌کند ولی با توجه به تاخیر ایجاد شده در انتشار آن، شامل محتوایی با هدف عذرخواهی از هواداران می‌شود. شما می‌توانید جزییات مربوط به این به‌روزرسان را در ادامه مشاهده کنید.

  • رفع مشکلات مربوط به کرش کردن بازی
  • ۱۲۰۰ عدد Skell Credit
  • Desert Eagle | Custom

بازی Ghost Recon Breakpoint، هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. همچنین در ادامه می‌توانید نقد و بررسی ویدیویی و تحلیل فنی اختصاصی گیمفا از این بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید