از اکشن‌فیگور جدید Halo Infinite: Master Chief رونمایی شد

۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

اخیراً فروشگاه Best Buy اعلام کرده‌است که نسخه‌ی انحصاری و Special بازی Halo Infinite در این فروشگاه، شامل اکشن فیگور جدید شخصیت Master Chief نیز خواهد بود.

هم‌اکنون چند سال است که طرفداران بازی‌های ویدیویی، الالخصوص دارندگان کنسول‌های اکس‌باکس به انتظار عرضه‌ی نسخه‌ی جدید بازی Halo با نام Infinite نشسته‌اند. همچنین، علی‌رغم تاخیر ناراحت کننده‌ای که اخیراً گریبان تاریخ انتشار این بازی را گرفت، اما حتی این موضوع نیز باعث نشد تا ذره‌ای از هیجان و شوق طرفداران این مجموعه کاسته شود. به‌هرترتیب، اخیراً فروشگاه Best Buy خبری مبنی بر انحصاری بودن نسخه‌ای خاص از این بازی در فروشگاه خودشان را منتشر نموده که این نسخه‌ی ویژه و انحصاری، شامل اکشن‌فیگور جدید شخصیت Master Chief نیز خواهد شد.

همانطور که اشاره شد، بروز تاخیر در عرضه‌ی بازی Halo: Infinite در کنار ناراحت‌کننده بودنش، به توسعه‌دهنده و ناشر این بازی اجازه داد تا ویژگی‌های جدیدی به این بازی افزوده و بخش‌های مختلف آن را صیقل دهند. همچنین، همانگونه که اکنون مشاهده می‌کنید، این تاخیر باعث شده‌است تا اکس‌باکس به صورت ویژه‌ای به جنبه‌های ظاهری و بازاریابی این بازی مورد انتظار بپردازد و شاهد عرضه‌ی لوازم جانبی و نسخه‌های ویژه و محدود بسیاری از این بازی باشیم. از طرفی دیگر، به‌عقیده‌ی بسیاری از کارشناسان، اکس‌باکس این تاخیر را عمداً اعمال کرد که به‌واسطه‌ی آن بتواند این بازی را در چهارچوب ویژگی‌های معرفی نشده‌ی جدیدی که به بازی‌بازان ارائه خواهد کرد، منتشر کند.

به‌هر ترتیب، این فروشگاه اخیراً اعلام کرد که علاوه بر نسخه‌ی استاندارد بازی، نسخه‌ی شامل استیل‌بوک بازی نیز منتشر خواهد شد که تاکنون از آن رونمایی نشده است. همچنین نسخه‌ی دیگری از این بازی تحت طراحی است که که شامل اکشن‌فیگور جدید شخصیت Master Chief خواهد بود که به صورت انحصاری توسط این فروشگاه به فروش خواهد رسید. اگرچه تاکنون ابعاد این اکشن فیگور مشخص نشده است، اما طراحی ظاهری آن بسیار دقیق و جذاب به‌نظر می‌رسد.

لازم به ذکر است که این اکشن فیگور هم به صورت جداگانه و هم به‌صورت نسخه‌ی ویژه‌ی بازی که شامل بازی، کیف پول، استیل بوک است عرضه خواهد شد. قیمت درنظر گرفته شده برای این نسخه از بازی نیز ۱۰۴ است.

بازی Halo: Infinite، در تاریخی نامعلوم برای کنسو‌ل‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس|اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید