تریلر زمان عرضه‌ی بازی Crysis Remastered منتشر شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

سرانجام استودیو‌ی کرایتک (Crytek) تریلر زمان عرضه‌ی بازی Crysis Remastered را منتشر کرد. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این تریلر داشته باشیم.

عنوان Crysis Remastered بازسازی نسخه‌ی اول فرنچایز Crysis است که در سال ۲۰۰۷ به وسیله‌ی استودیو‌ی کرایتک توسعه پیدا کرد و توانست انقلابی را در زمینه‌ی گرافیک فنی آثار صنعت بازی‌های ویدئویی به وجود آورد و برای سالیان سال جزو پرچمدار گرافیک بصری در میان دیگر عناوین مشهور باشد.

روز گذشته سرانجام نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان منتشر شد تا باری دیگر نام عنوان Crysis پس از سال‌ها باری دیگر برای اندک مدتی هم که شده است، بر سر زبان‌ها بیفتد. حال به تازگی استودیو‌ی کرایتک تریلر زمان عرضه‌ی بازی Crysis Remastered را در کانال رسمی یوتیوب (YouTube) فرنچایز Crysis منتشر کرده است که شما می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Crysis Remastered هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ برای خرید و تجربه در دسترس است. شما همچنین می‌توانید در پایان نگاهی به ویدئوی تحلیل فنی بازی Crysis Remastered داشته باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید