استودیوی کریستال داینامیکس برای ساخت یک عنوان AAA جدید نیرو جذب می‌کند

اخبار ، اخبار بازی ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Marvel’s Avengers، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) مدتی پیش به صورت رسمی منتشر شد. این بازی با وجود آن که نقدهای متوسطی را از سوی منتقدین دریافت نماید، اما از نظر فروش تاکنون عملکرد قابل قبولی داشته است. این استودیو با وجود آن که در حال حاضر به دنبال عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتوای مختلف برای این بازی است، به نظر می‌رسد توسعه‌ی یک عنوان جدید را نیز در نظر دارد.

طبق جدیدترین اطلاعات ارائه شده، استودیوی کریستال داینامیکس برای ساخت یک پروژه‌ی جدید AAA به دنبال جذب نیرو است. برخی گمانه‌زنی‌ها این آگهای استخدام جدید برای کمک به توسعه‌ی بسته‌های الحاقی برای Marvel’s Avengers می‌دانند. همان‌طور که گفته شد، ماهیت موقعیت‌های باز نشان می‌دهد که بازی مورد نظر ممکن است تمرکز متفاوتی داشته باشد. طبق برخی شواهد، ممکن است این استودیو به دنبال ساخت یک عنوان تیراندازی سوم شخص با محوریت بخش چندنفره و سرویس‌محور بودن باشد.

بر اساس آگهی شغلی منتشر شده، استودیوی کربستال داینامیکس به دنبال استخدام یک طراح سیستم‌های بخش چندنفره و یک مهندس بخش خدمات آنلاین است. در توضیحات منتشر شده اشاره شده است که یکی از افراد داوطلب باید در “کنترل نبرد ، تنظیم و تعادل در یک محیط چند نفره PVE و PVP” تخصص داشته باشد. همچنین فرد دیگر نیز باید در طراحی و رانندگی سیستم‌های پیشرفت ، جذب جوایز و تعیین راهی برای اقتصاد مداوم در بازی مهارت داشته باشد. به طور مشخص، همه‌ی این موارد به یک بازی با بخش چندنفره اشاره دارند که برروی نبردهای گسترده‌ی PVE و سیستم پیشرفت متمرکز است. طبق این شواهد، بعید به نظر می‌رسد که این فهرست استخدامی به محتوای پس از انتشار بازی Marvel’s Avengers مربوط باشد.

این احتمال وجود دارد که استودیوی کریستال داینامیکس به دنبال ساخت یک آی‌پی کاملاً جدید باشد. با این حال برخی از بازی‌بازان کهنه‌کار علاقه‌ دارند تا عنوان مشهور Legacy of Kain: Soul Reaver نیز توسط این استودیو بازسازی شود. در هر صورت باید تا زمان انتشار جزئیات بیشتر منتظر بمانیم.

بازی Marvel’s Avengers هم‌اکنون برروی کنسول‌‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و استیدیا در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

 

 

12345678910(12 رای, میانگین آرا 7٫58 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید