محتوای جدید بازی Ghost Recon Breakpoint با عنوان Red Patriot معرفی شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اخیراً محتوای جدیدی را برای بازی Ghost Recon Breakpoint معرفی کرده است. این محتوای جدید، Ghost Recon Breakpoint: Red Patriot نام دارد و شامل یک بخش داستانی جدید در مورد یک گروه جدایی طلب روسی است و در عین حال یک کلاس و نقشه PvP تازه و موارد دیگر را شامل می‌شود.

در همین راستا، تریلر معرفی Ghost Recon Breakpoint: Red Patriot نیز منتشر شده است. این تریلر بخشی از داستان محتوای جدید را نمایش می‌دهد. جایی که بازی‌بازان باید یک سرگرد سرکش به نام پیوتر بوخاروف (Pyotr Bukharov) و گروهش با نام Raven’s Rock را متوقف کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی Ghost Recon Breakpoint: Red Patriot را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

در این قسمت جدید شما باید با یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات نیروی Ghost مواجه شوید. گروه جدایی طلب روسی Raven’s Rock و عوامل آن‌ها تهدید شما محسوب می‌شوند. بازی‌بازان به یک کلاس جدید، نقشه PVP جدید و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت. شما به عنوان یک پاداش می‌توانید دو ماموریت اول را به صورت رایگان انجام دهید.

Ghost Recon Breakpoint: Red Patriot در تاریخ ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید