Ubisoft Forward | به‌روزرسان Operation Shadow Legacy بازی Rainbow Six: Siege هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۷

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در جریان مراسم Ubisoft Forward به صورت رسمی و غیر منتظره اعلام کرد که به‌روزرسان Operation Shadow Legacy بازی Rainbow Six: Siege از هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

شخصیت معروف و نمادین سری Splinter Cell یعنی Sam Fisher به عنوان جدیدترین اپراتور به بازی Rainbow Six Siege خواهد آمد. در کنار حضور این شخصیت ویژگی‌ها و محتویات جدیدی به این عنوان افزوده خواهند شد که باعث تغییر کیفیت بخش‌های مختلف و گیم‌پلی آن می‌شوند. البته چندی پیش قابلیت‌های جدید به مانند Match Cancellation در پایان ماه ژوئن به بازی افزوده شدند که حال با انتشار به‌روزرسان Operation Shadow Legacy شاهد قابلیت‌های جدیدتری خواهیم بود. یکی از این ویژگی‌ها افزوده شدن انواع نشانه‌ و دوربین جدید برای اسلحه‌های مختلف خواهد بود که هر کدام چندین سطح جدید از زوم کردن را در اختیار اپراتورهای گوناگون قرار خواهند داد. همچنین تغییراتی در تجهیزات الحاقی اسلحه‌های مختلف برای هر اپراتور اعمال گردیده است تا عملکرد آن‌ها بیشتر مطابق با خواست طرفداران بهبود یابد.

تغییر مهم بعدی مربوط به نقشه‌ی برفی Chalet می‌شود که به صورت کامل بازسازی شده و تمامی عوارض، مناظر، جنبه‌های مختلف نقشه و طراحی آن دچار تغییرات عمده شده است. همچنین سیستم پینگ بازی به نسخه‌ی ۲٫۰ ارتقا خواهد یافت که در آن بازی‌بازان قادر خواهند بود از نشانگرهای پینگ منحصر به فرد استفاده کنند، اطلاعات تکمیلی از آن‌ها دریافت نمایند و حتی از پهبادها به منظور‌های مختلف در این سیستم جدید بهره ببرند. بدون شک این سیستم جدید برای بازی‌بازانی که در بهترین تیم‌های حرفه‌ای بازی Rainbow Six Siege فعالیت دارند و یا حتی بازی‌بازانی که به رقابت‌های نفسگیر و هادرکور علاقه‌مند هستند، یک خبر عالی و رضایت‌بخش خواهد بود. همچنین در اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت یوبی‌سافت اعلام شد که به‌روزرسان Operation Shadow Legacy در بخش عملکرد Reinforcement Tools نیز تغییرات و بهبودهایی را اعمال خواهد کرد؛ بدین صورت که بازی به هر تیم یک مجموعه متشکل از ده Reinforcement Tools را خواهد داد که تمام بازی‌بازان تیم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

سرانجام سلاح‌ها و ابزارهای دیگری به مانند یک اسلحه‌ی ثانویه‌ی تخریبی برای مهاجمان و یک نسخه‌ی اصلاح شده از نارنجک‌های EMP به بازی افزوده خواهند شد. همچنین ویژگی جدید پخش مجدد رقابت‌ها وارد مرحله‌ی تست آلفا خواهد شد تا بازی‌بازان بتوانند رقابت‌های قبلی خود را مشاهده نمایند. سرانجام یک سیستم پیشرفته از ممنوع‌سازی و یا حق رای به نقشه‌های مختلف در تمامی حالت‌های دارای رده‌بندی و غیره فعال می‌شود تا دیگر شاهد تکرار مراحل یکسان پشت سر هم توسط بازی‌بازان نباشیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید