استودیوی Nether Realm به زودی اخبار جدیدی منتشر خواهد کرد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

به گفته‌ی اد بون (Ed Boon)، رئیس استودیوی ندر رلم (Nether Realm)، باید منتظر یک اعلامیه‌ی مهم باشیم. ممکن است منظور از این اعلامیه، معرفی پروژه‌ی بعدی این استودیو باشد؛ که در این صورت احتمال معرفی بازی Injustice بالا است.

بر اساس توییت جدید اد بودن در توییتر، به‌زودی اطلاعاتی از استودیوی ندر رلم منتشر خواهد شد که به احتمال زیاد، برای معرفی پروژه‌ی جدیدشان باشد. کمی پیش اد بون در رویداد DC FanDome حضور داشت که باعث بالا گرفتن شایعات درباره‌ی بازی Injustice 3 شد. برخی انتظار اعلامیه بون در همان رویداد را می‌کشیدند اما بازی‌های Gotham Knights و Suicide Squad: Kill the Justice League تنها عناوین معرفی شده بودند.

البته این اتفاق به معنی منتفی شدن شایعات درباره‌ی پروژه‌ی بعدی ندر رلم نیست. احتمالا آن‌ها قصد دارند بازی جدید خود را در رویداد دیگری معرفی کنند. در سال ۲۰۱۸ اد بون بازی Mortal Kombat 11 را در جریان مراسم The Game Awards به صورت رسمی نمایش داد. پس شاید بازی جدید هم در طی The Game Awards امسال معرفی شود. چیزی که این فرضیه را تقویت می‌کند، گفته‌ی جف کیلی (Geoff Keighley) است. به گفته‌ی او، در مراسم امسال شاهد معرفی بازی‌های بزرگی خواهیم بود.

هنوز اطلاع دقیقی از عنوان بازی جدید نداریم؛ اما به احتمال زیاد دنباله‌ی Injustice 2 و یا پیش درآمدی از این سری باشد. چند ماه پیش تام تیلر (Tom Taylor)، از نویسندگان کمیک بازی‌های Injustice، قسمت جدیدی را منتشر کرد. پس این احتمال هم وجود دارد که بازی جدید بر اساس داستان مصور Injustice: Year Zero ساخته شود.

استودیوی ندر رلم به تازگی اولین محتوای پس از انتشار بازی Mortal Kombat 11 را تحت عنوان Aftermath منتشر کرده است. در ضمن این بازی، رکورد فروش سری Mortal Kombat را شکسته و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید