Gamescom 2020 | اطلاعاتی از به‌روزرسانی جدید بازی Sea of Thieves منتشر شد

۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶

استودیوی ریر (Rare) با انتشار تریلری در رویداد گیمزکام، اطلاعاتی از به‌روزرسانی ماه سپتامبر Sea of Thieves به اشتراک گذاشت.

در تریلر جدید، ریر از مسیر پیشرفت بازی خود از زمان انتشار در فروشگاه استیم و برنامه‌هایشان برای آینده می‌گوید. در طی این تریلر محتوای جدید به‌روزرسانی ماه سپتامبر Sea of Thieves به نمایش درآمده است. یکی از جالب‌ترین این موارد، اضافع شدن سگ‌ها به عنوان همراه بازی‌بازان است. این موجودات، در کنار همراهی و محبت، وظایفی هم دارند، پس مراقب خودتان باشید!

علاوه‌بر این، ماجراجویی جدیدی هم در دسترس قرار خواهد گرفت که در آینده اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

استودیوی ریر قصد دارد به صورت ماهیانه به‌روزرسانی‌هایی برای بازی خود منتشر کند.  به گفته‌ی Joe Neate، مدیر اجرایی تولید، تیم سازنده قصد دارد در کنار محتوای اضافه، به رفع باگ‌ها بپردازد و با در نظر گرفتن رویدادهای دوره‌ای، محتوای جذابی برای بازی‌بازان فراهم کند. با این کار، بازی‌بازان به‌جای انتظار برای به‌روزرسانی بعدی، می‌توانند از تجربه‌ی بازی لذت ببرند.

در ضمن اشاراتی هم به موفقیت بازی در استیم شد و به گفته‌ی Neate بین ۲۰ تا ۳۰ درصد بازی‌بازان از پلتفرم رایانه‌های شخصی هستند و می‌توانند از قابلیت کراس‌پلی برای همراهی دوستانشان استفاده کنند. در انتها می‌توانید تریلر به‌روزرسانی جدید بازی Sea of Thieves را مشاهده کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید