تریلری از گیم‌پلی بازی Zoids Wild: Blast Unleashed منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

ناشر Zoids Wild: Blast Unleashed امروز دست به انتشار تازه‌ترین تریلر Zoids Wild: Blast Unleashed که به گیم‌پلی آن مربوط می‌شود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه این تریلر باشید.

Zoids Wild: Blast Unleashed را باید عنوان اکشنی دانست که در آن باید کنترل روبات‌های متنوع را به عهده گرفته و به نبردهای مهیجی با دیگران بپردازید. تا به حال شاهد انتشار نسخه‌هایی از این سری بوده‌ایم، اما جالب است بدانید که جدیدترین نسخه از حالت‌ها و یک بخش داستانی جذاب برخوردار خواهد بود. چندی پیش هم ویدئویی از این عنوان عرضه شد و جزئیاتی از داستان آن به دست بازی‌بازان رسید که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی ایتینگ (Eighting) و اوت‌رایت گیمز (Outright Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Zoids Wild: Blast Unleashed را به عهده دارند.

بازی فوق قرار است در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. همان‌طور که در بالا گفته شد، امروز ویدئویی از گیم‌پلی این اثر عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید