بازی Transformers: Battleground با انتشار تریلر معرفی شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

جدیدترین بازی از Transformers به نام Battleground تجربهی‌ بسیار متفاوتی با چیزی است که شما فکر می‌کنید.

بازی‌بازان در این اثر وظیفه دارند که در نقش فرمانده، اتوبات‌ها (Autobots) را در جنگ با دسپشن‌ها (Decepticons) مدیریت کنند تا مگاترون را از دست‌یابی به Allspark متوقف کند.

از تیزر کوتاه نمایش داده شده به‌نظر می‌رسد این یک عنوان تاکتیک محور مانند بازی XCOM است. استودیوی کات‌سینک (Coatsink) و ناشر آن اوت‌رایت گیمز (Outright Games) جزئیات زیادی را ارائه نکردند، اما این را می‌دانیم که حالت‌های تک نفره و چند نفره وجود دارد. به گفته مارک بلکر (Mark Blacker) ، سخنگوی شرکت ناشر:

Transformers: Battlegrounds یک واقعه جدید در این سری به‌حساب می‌آید. برای ما بسیار جالب است که داستان حماسی نبرد بین Autobots و Decepticons را برای نسل جدیدی از طرفداران زنده کنیم.

در کنار نبرد در مرکز شهر ، بازیکنان نیز برای انجام نبردهای خود به Cybertron سفر می‌کنند. جزئیات بیشتر این تابستان ارائه خواهد شد ، بنابراین برای جزییات بیشتر با ما همراه باشید. انتظار داشته باشید سایر اطلاعات طی چند روز آینده به‌ویژه بعد از رویدادهای نمایشگاه IGN و رونمایی از پلی‌استیشن ۵ آشکار شود.
بازی Transformers : Battleground در تاریخ دوم آبان ۱۴۹۹ ( ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

 

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰Pدریافت ویدیو با کیفیت  ۷۲۰P| دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید