تاریخ عرضه‌ی عنوان Zoids Wild: Blast Unleashed برروی کنسول نینتندو سوییچ مشخص شد

۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

طبق اعلام ناشر بازی Zoids Wild: Blast Unleashed یعنی شرکت اوت‌رایت گیمز (Outright Games) و استودیوی ایتینگ (Eighting) که توسعه و ساخت آن را بر عهده دارد، مشخص شد که در تاریخ ۲۵ مهر ماه ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) بازی‌بازان و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ در بازار غرب، می‌توانند اقدام به خرید بازی Zoids Wild: Blast Unleashed نمایند. لازم به ذکر است که این عنوان در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی در کشور ژاپن عرضه شد.

در بازی Zoids Wild: Blast Unleashed شما باید قدرت حیوانات مکانیکی، وحشی و مبارز سرزمین Zoid را به دست آورده و آن‌ها را آزاد کنید تا در یک مصاف اکشن و پر زد و خورد به جنگ دشمنان مختلف بروند و آن‌ها را تکه‌تکه نمایند. گرافیک هنری و طراحی بصری بازی Zoids Wild: Blast Unleashed کاملا به انیمیشن Zoids Wild وفادار بوده است. با این حال می‌تواند به خوبی برروی کنسول نینتندو سوییچ چشم‌ها را به خود خیره سازد و با سیستم مبارزات سه‌بعدی و جلوه‌های بصری و اکشن شما را میخکوب کند. شما باید در این بازی کنترل این حیوانات مکانیکی را بر عهده گرفته و زنجیره‌ای از کمبو‌ها و ضربات مختلف را به سمت دشمنان روانه سازید. در واقع Zoids Wild: Blast Unleashed محل نمایش نبرد‌های نهایی و نفسگیر رهبری شما و ربات‌های منحصر به فردتان در مقابل دشمنان گوناگون یا بازی‌بازان دیگر خواهد بود.

این ربات‌های منحصر به فرد هم می‌توانند به عنوان اسلحه مد نظر گرفته شوند و هم همراهان شما در مبارزات باشند. این مهارت و دقت شما در نبرد‌ها خواهد بود که پیروز جنگ بین دو جناح Arashi و Dark Metal را مشخص خواهد کرد. در واقع روایت داستان بازی Zoids Wild: Blast Unleashed نیز در مورد نبرد‌های این دو گروه است. شما باید قهرمان خود را انتخاب نمایید، به میدان‌های نبرد و پر هرج و مرج وارد شده، برای استحکام رابطه و پیوند بیشتر بین انسان‌ها و اهالی Zoid تلاش نمایید. باید در نهایت از قدرت ویژه و مخفی Blast Wild برای شکست دشمنان استفاده کنید؛ البته قبل از این کار باید این قدرت را پیدا نمایید و شیوه‌ی استفاده‌ی درست از آن را بیاموزید.

در عنوان Zoids Wild: Blast Unleashed شما با انتخاب‌های گسترده‌ای از قهرمانان، موجودات رباتیک وحشی و حالت‌های مختلف بازی روبرو خواهید شد تا با سطح جدیدی از عناوین مبارزه‌ای رباتیک آشنا شوید. شما می‌توانید در زیر به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده از بازی Zoids Wild: Blast Unleashed بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید