جزئیات به‌روزرسان بیست و یکم بازی Fallout 76 مشخص شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

جدیدترین به‌روزرسانی Fallout 76 منتشر شده است و به نظر می‌رسد مقدار زیادی محتوا را به همراه رفع اشکال‌های لازم بازی در آن وجود دارد. این اتفاق در کنار مشکلات طولانی قرار گرفت زیرا شرکت بتسدا (Bethesda) سرورهای Fallout 76 را برای به‌روزرسانی را دوابهر بعد از وقفه‌ای دوباره راه‌اندازی کرد.

اکنون که به روزرسانی منتشر شده است ، بتسدا عملا بیست و یکمین به‌روزرسانی بازی Fallout 76 یا نسخه‌ی ۱٫۳٫۳٫۲۴ منتشر کرده است ،  می‌توان محتویات جدیدی را در نسخه‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها تشخیص داد. تعدادی از رویدادها و موارد اضافی جدید در بازی به‌روز شده‌اند، از جمله‌ی این رویدادها به شدت پیش بینی شده Brotherhood of Steel است که به بازی‌بازان سراسر جامعه اجازه می‌دهد تا با هم کار کنند.

با توجه به نکات برجسته خود بتسدا، بزرگترین موارد اضافه شده برای به روزرسانی ۲۱ام را رویدادهای جدید ، Fortify ATLAS و A Colossal Problem و بازگشت Meat Week نامیده است. در حال حاضر ، فقط رویداد Fortifying ATLAS با راه اندازی به‌روزرسانی در دسترس خواهد بود و در حالی که A Colossal Problem در برنامه‌های تیم توسعه دهنده است، تا زمانی که یک به‌روزرسانی آینده منتشر شود، در دسترس نخواهد بود. با این حال ، با داشتن Fortify ATLAS یک رویداد در سطح جامعه‌ی بزرگ در Fallout 76 ، که به بخش‌های مختلف تقسیم می‌شود، این امکان وجود دارد که بازی‌بازان را مشغول آن بدانیم که آن‌ها در پروژه‌ی فعلی که با هم کار می‌کنند. علاوه بر افزودن رویدادها و مأموریت‌های جدید این فصل، شاهد رشد فزاینده‌ی بازی Fallout 76 با به‌ روزرسانی‌ها علاوه بر اصلاحات مربوط به بازی نیز ارائه می‌شود. این موارد شامل رفع اشکال در موارد یا برخوردهای دشمن ، مانند قفل صفحه در هنگام مبارزه با یک Wendigo Colossus، به منظور دستیابی به بهره برداری‌ها است، مانند کمان که می توانید سریعتر از آنچه در نظر گرفته شده شلیک کنید. در نتیجه، تعدادی از موضوعات اصلی در رابطه با کمپ‌ها و مواردی مورد بررسی قرار گرفته است ، که باید زندگی را در Appalachia پس از آخرالزمانی اندکی تحمل پذیرتر کند.

با به‌روزرسانی ۲۱ و به‌روزرسانی‌های آینده انتظار می‌رود محتوای بیشتری را نیز در این زمینه اضافه کند. به نظر می‌رسد که تمرکز اصلی بتسدا در اینجا وقایع جدید است ، مانند Fortify ATLAS ، که باید به بازی‌بازان روش‌های کاملاً جدیدی را برای سفارشی کردن دنیای خود در Fallout 76 ارائه دهند. به‌روز رسانی Wastelanders ، با ارائه تلاش‌های زیادی برای رفع اشکالات با افزودن محتوا ،باید هواداران را ترغیب کند که بتسدا و زنی مکس (ZeniMax) هنوز به بازی اعتقاد دارند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید