تاریخ انتشار بازی Mortal Shell مشخص شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

استودیوی کلد سیمتری (Cold Symmetry) امروز در خبر بسیار خوبی، تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Mortal Shell را برروی پلتفرم‌های مختلف مشخص کرد. همچنین تریلر دیگری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Mortal Shell را باید عنوانی اکشن و نقش‌آفرینی دانست که در آن باید کنترل شخصیتی عجیب و قدرتمند را به عهده بگیرید. این کاراکتر در یکی از شب‌ها از خواب بیدار شده و خود را به تنهایی در یک کشتی می‌بیند. سپس باید به وی کمک کنید تا رمز و رازهای محیط اطراف را یافته و دلیل حضورش در آن جا را کشف کند. سلاح‌های متنوع و خوبی هم در جریان بازی در اختیارتان قرار می‌گیرید تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. قابل ذکر است که دو استودیوی کلد سیمتری و پلی‌استک (Playstack) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند. همچنین بتای بازی هم‌اکنون در دسترس است و چند وقت پیش هم آماری از تعداد بازی‌بازان آن منتشر شد که از طریق این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این زمینه پی ببرید.

Mortal Shell قرار است در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ (۱۸ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین تریلر Mortal Shell اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید