آماری از تعداد بازی‌بازان بتای بازی Mortal Shell منتشر شد

۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

استودیوی کلد سیمتری (Cold Symmetry) امروز آمار تازه‌ای از شمار بازی‌ بازان نسخه‌ی بتای عنوان Mortal Shell را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Mortal Shell از سری عناوین جذاب به سبک اکشن است که سازندگان برای ساخت آن از بازی‌هایی همچون Dark Souls الهام گرفته‌اند. به جز این موضوع، گیم‌پلی جذاب بازی نیز باعث شده است تا عده‌ی زیادی برای تجربه‌ی آن مشتاق باشند. در این بازی در نقش شخصیتی قدرت‌مند، از خواب بیدار شده و خود را تنها در یک کشتی می‌بینید. سپس باید از آن جا خارج شده و به راز سرزمین‌های اطراف پی ببرید. ظاهرا به دلایل عجیب، بسیاری از انسان‌ها و حیوانات از بین رفته‌ و جمعیت کمی روی زمین زندگی می‌کنند. در این بازی سلاح‌های متنوعی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها برای نابودی دشمنان استفاده کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی کلد سیمتری و پلی‌استک (Playstack) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

بتای عمومی بازی Mortal Shell حدود دو هفته پیش در اختیار کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفت که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال سازندگان در حساب توییتر خود اعلام کردند که حدود ۳۵۰ هزار بازی‌باز به تجربه‌ی این نسخه پرداخته‌اند. این آمار از نگاه آن‌ها بسیار خوب بوده و در پیامی از هواداران تشکر کرده‌اند. همچنین بد نیست بدانید که بیش از پنج میلیون کاربر Mortal Shell را از طریق یوتیوب و توییچ تماشا کرده‌اند.

بازی ذکر شده قرار است امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این عنوان نظیر تاریخ دقیق انتشار، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید