شخصیت Gongsun Li به‌زودی به بازی Samurai Shodown اضافه خواهد شد

۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) بالاخره از جدیدترین شخصیت خود برای بازی Samurai Shodown رونمایی کرد. این شخصیت قرار است در قالب یک بسته‌ الحاقی در اختیار هواداران قرار گیرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Samurai Shodown را باید عنوانی در سبک مبارزه‌ای دانست که مانند دیگر عناوین هم سبک، باید به انتخاب شخصیت دلخواهتان پرداخته و در حالت‌های متنوع، دشمنان را از بین ببرید. تاکنون به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی زیادی هم برای بازی در دسترس قرار گرفته است که پشتیبانی خوب سازندگان را نشان می‌دهد. بنابراین اگر شما هم از دوست داران عناوین این سبک هستید، Samurai Shodown می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد. شایان ذکر است که دو استودیوی اس‌ان‌کی و سگا به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

چندی پیش اعلام شد که جدیدترین شخصیت بازی Samurai Shodown از عنوان Honor of Kings خواهد بود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال مشخص شده که این شخصیت Gongsun Li نام دارد و صداگذاری آن توسط کانا ایچینوسه (Kana Ichinose) صورت گرفته است. این کاراکتر در قالب یک بسته الحاقی از تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ (۵ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) به دست هواداران می‌رسد.

بازی Samurai Shodown هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در پایان برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم علی نوربخش را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید