شخصیت جدیدی به بازی Samurai Shodown اضافه خواهد شد

۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که جدیدترین شخصیت بازی Samurai Shodown قرار است به‌زودی در قالب یک بسته الحاقی در اختیار هواداران قرار گیرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

عناوین مبارزه‌ای همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. Samurai Shodown را هم می‌توان یکی از همین بازی‌ها دانست که مانند تمام عناوین هم سبک، در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواهتان پرداخته و سایر رقبا را شکست دهید. سازندگان نیز تا این جا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوع، پشتیبانی خوبی از بازی داشته‌اند. بنابراین اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Samurai Shodown می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد. گفتنی است که دو استودیوی اس‌ان‌کی و سگا به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

استودیوی اس‌ان‌کی امروز پست جدیدی را در حساب رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشت. در این پست نوشته شده که شخصیت جدید Samurai Shodown قرار است از یکی از نسخه‌های سری Honor of Kings آورده شود. آن‌ها همچنین از هواداران خواستند که این کاراکتر را حدس بزنند؛ به همین دلیل است که بیش از ۳۰۰ بازی‌باز نظرات خود را در آن پست ارسال کرده‌اند. حال باید منتظر بود و دید که منظور تیم سازنده از این شخصیت، دقیقا چه کسی است.

Samurai Shodown هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم علی نوربخش را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید