بازی Asterix & Obelix XXL Romastered معرفی شد

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

تیم سازنده‌ی Asterix & Obelix XXL Romastered امروز در خبر خوبی به معرفی این بازی پرداخت. همچنین تاریخ دقیق انتشار آن مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Asterix & Obelix آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. یکی از نسخه‌های این سری Asterix & Obelix XXL نام دارد که ابتدا در سال ۲۰۰۴ در اختیار هواداران قرار گرفته بود و واکنش‌های مثبت فراوانی را هم به همراه داشت. حال سازندگان قصد دارند تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن تحت عنوان Asterix & Obelix XXL Romastered را توسعه دهند. در این سری باید هدایت دو شخصیت دوست داشتنی و بامزه را به عهده گرفته و مزدوران و تبهکارانی که سر راهتان قرار دارند را از بین ببرید. گفتنی است که دو استودیوی اوسام (OSome) و میکرویدز (Microids) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این نسخه را به عهده دارند.

بازی Asterix & Obelix XXL Romastered قرار است در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۹ ( ۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. ضمنا به نقل از تیم سازنده، به‌زودی تریلر و تصاویری از این نسخه منتشر می‌شود تا بازی‌بازان با تغییرات آن آشنایی بیشتری پیدا کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید