بازی Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh تاریخ انتشار دریافت کرد

علیرضا محمدی
۲۵ شهریور ۱۴۰۲ - 18:31

در حالی که عرضه بر روی PC و کنسول‌های خانگی در سال جاری اتفاق می‌افتد، Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh در سال ۲۰۲۴ برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

شرکت‌های Tintin Imaginatio ،Microids و Pendulo Studios اعلام کردند که عنوان Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) برای PC ،PS4 ،PS5 ،Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. همچنین نسخه Nintendo Switch برای عرضه در سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است.

این بازی همچنین در نسخه‌های Limited و Collector نیز برای کنسول‌ها در دسترس خواهد بود. نسخه Limited شامل یک استیل‌بوک رسمی و سه کارت پستال در کنار خود بازی است، در حالی که نسخه Collector علاوه بر این موارد، شامل یک دفترچه یادداشت، یک کتاب هنری ۱۶۰ صفحه‌ای و یک مجسمه نیز می‌شود.

عنوان Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh همان‌طور که از نامش پیدا است، پیرامون اسرار مربوط به فراعنۀ مصر می‌چرخد و ماجرایی جهانی را با حضور تن‌تن و سگش اسنوی رقم خواهد زد. این بازی بازیکنان را به نقاط مختلفی از جمله مصر، هند، عربستان و حتی شرق دور خواهد برد.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

milad saParsa_jimeysambPop_StarAli_pxEzio (در شوک عظمت GTA VI)رحمان : فسیل پرست.PS1 HAGRIDمحمد صالح اسدیHero's shadeنمی دونم

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید