۱۲/۵ میلیون نسخه از بازی Batman: Arkham City به فروش رسیده است

۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

بازی Batman: Arkham City دنباله‌ی عنوان محبوب Batman: Arkham Asylum و یکی از بهترین بازی‌های نسل هفتم بود که در زمان عرضه با تحسین منتقدین و بازی‌بازان روبه‌رو شد. حال اگر دوست داشتید بدانید که این بازی از نظر تجاری چه عملکردی را داشته است، امروز به پاسخت این سوال می‌رسید.

اگر به خاطر داشته باشید، آخرین بار وب‌سایت GameSpot در فوریه‌ی ۲۰۱۲ گزارش داد که تا آن روز، ۶ میلیون نسخه از Batman: Arkham City در طی چهار ماه اول عرضه به فروشگاه‌های ارسال شده بود. حال به لطف بررسی‌های صورت گرفته توسط یکی از کاربران توییتر به نام bogard222، اطلاعات جالبی را از عملکرد Batman: Arkham City بدست آورده‌ایم.

این شخص در طی بررسی پروفایل Linkedin مدیر بازاریابی مجموعه‌ها در شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Entertainment) با دو نکته‌ی جالب مواجه شد. اولین نکته‌ی جالب این بود که در رزومه‌ی کاری این شخص به فروش ۱۲/۵ میلیون نسخه‌ای Batman: Arkham City در طی یک سال اشاره شده بود. علاوه بر این، bogard222 متوجه شد که درامد حاصل از فروش این بازی بیشتر از۶۰۰ میلیون دلار بوده که قطعاً رقم بالایی است.

عملکرد Batman: Arkham City به راحتی نشان می‌دهد که چرا پس از عرضه‌ی این بازی، شاهد انتشار دنباله‌ی آن یعنی Batman: Arkham Knight بودیم. حال باید دید که آیا نسخه‌ی بعدی سری نیز می‌تواند در حد عناوین استودیوی راکستدی (Rocksteady Studios) عمل کند یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید