تجربه‌ای تکراری | نقدها و نمرات بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris

۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

تنها چند روز از عرضه‌ی بازی جذاب Sword Art Online: Alicization Lycoris برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان می‌گذرد. در همین راستا، به تازگی نقدها و نمرات این عنوان از سوی متاکریتیک در دسترس قرار گرفته است که برای بررسی آن‌ها، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

این برای نخستین بار است که بازی‌بازان قادر به تجربه‌ی انیمه‌ای به نام Sword Art Online در قالب یک بازی جالب هستند. همه چیز در این بازی مانند انیمه‌ی آن طراحی شده و حتی داستان یکسانی هم دارد که می‌تواند باعث جلب رضایت عده‌ی زیادی بشود. در این بازی باید کنترل شخصیت اصلی یعنی Kirito را به عهده گرفته و به یک دنیای عجیب و مجازی به نام Underworld بروید. وقایع تلخ و شیرین فراوانی در این دنیا در حال رخ دادن هستند که با ماجراجویی‌های بسیار می‌توانید به کشف آن‌ها بپردازید.

از نکات خوب Sword Art Online: Alicization Lycoris می‌توان به نبردهای جذاب، طراحی‌های خیره کننده و دنیایی گسترده برای جستجو اشاره نمود. پس اگر از علاقه‌مندان به انیمه‌ی گفته شده هستید، پیشنهاد می‌کنیم سفر خود را در این بازی آغاز کرده و لذت ببرید.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، Sword Art Online: Alicization Lycoris با سبک نقش‌آفرینی هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان در سراسر جهان قرار دارد. دو استودیوی آکوریا (Aquria) و بندای نامکو گیمز (Bandai Namco Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا مروری بر نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

noisy pixel 8/10

Sword Art Online: Alicization Lycoris با دارا بودن گرافیک بهتر و شخصیت‌های بیشتر، وارد فاز جدیدی از عناوین این سری شده است. صدها نفر در تلاش بوده‌اند تا اثری با کیفیت را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند. تنها نکته‌ی منفی بازی، فصل اول نسبتا طولانی و خسته کننده‌ی آن است که شما باید زمان زیادی را صرف کنید تا به برخی رموز پی ببرید. البته این نکته برای دوست داران انیمه‌ی Sword Art Online چندان به چشم نمی‌آید و بدون شک آن‌ها با شوق فراوان به تجربه‌ی این بازی خواهند پرداخت.

SpazioGames 7/10

با این که Sword Art Online: Alicization Lycoris عنوانی نیست که بعدها خاطره‌انگیز باشد، اما آن را می‌توان اثری خوب به سبک نقش‌آفرینی در نظر گرفت که جذابیت‌های خاص خود را دارد.

GAMERS HEROES 7/10

عده‌ای از بازی‌بازان و به خصوص دوست داران انیمه‌ی Sword Art Online از Sword Art Online: Alicization Lycoris استقبال خواهند کرد. باید گفت که درصد بیشتری از بازی‌بازان از این بازی خوششان نخواهند آمد. با این همه، این بازی نکات فراوانی برای کشف در خود دارد و همین باعث می‌شود که ساعت‌های طولانی را برای تجربه‌ی آن صرف کنید.

CUBED 3 6/10

تجربه‌ی عناوین چندنفره همیشه لذت‌بخش بوده و صرف نظر از داستان، بازی‌بازان زیادی هم از آن استقبال می‌کنند. داستان بازی در Sword Art Online: Alicization Lycoris تکراری بوده و واقعیت این است که عده‌ی زیادی انتقادهای بسیاری در این زمینه دارند. با این حال، تجربه‌ی این بازی حداقل برای یک بار خالی از لطف نیست.

AOTF 5/10

افراد زیادی سال‌ها برای تجربه‌ی یکی دیگر از نسخه‌های سری Sword Art Online مشتاق بودند. باید گفت که آن‌ها به محض تجربه‌ی این نسخه، به کلی ناامید شده و آن را رها کردند. بدون شک استودیوی آکوریا ناامید کننده‌ترین عملکرد خود را در توسعه‌ی یک بازی به جای گذاشته است.

SCREEN RANT 3/10

به سادگی می‌توان نتیجه گرفت که Sword Art Online: Alicization Lycoris اثر جالبی نیست. تقریبا تمام بخش‌های آن در سایر بازی‌ها بهتر طراحی شد‌اند و این نسخه از مشکلاتی رنج می‌برد که حتی طرفداران متعصب سری Sword Art Online نیز از آن‌ها گله‌مند هستند. بازی‌بازان پس از خرید Sword Art Online: Alicization Lycoris با قیمت بسیار بالا متوجه شده‌اند که این بازی حتی نمی‌تواند آن‌ها را ذره‌ای هیجان زده کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید