تکامل به سبک کوجیما | نقدها و نمرات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding

۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار جدیدترین ساخته‌ی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. گویا گذشت زمان و دریافت بازخوردهای مخاطبان در کنار کیفیت فنی سخت افزاری بالاتر پلتفرم رایانه‌های شخصی نسبت به کنسول پلی‌استیشن ۴ باعث دریافت نمرات بالاتری نسبت به نسخه‌ی کنسولی این عنوان شده است. این عنوان تا بدین لحظه توانسته نمره‌ی بسیار خوب ۸۸ را به خودش اختصاص دهد. شما همچنین می‌توانید نقد این بازی در وب‌سایت گیمفا را از اینجا مطالعه کنید. عنوان Death Stranding برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق استیم (Steam) و فروشگاه اپیک (Epic Games Store) در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

۱۰/۱۰ :Game Reveloution

بازی Death Stranding سعی نمی کند از عناوین دیگر تقلید کند و عنوانی برای همه‌ی مخاطبان نیست. با این‌حال، این یکی از سفرهای مورد علاقه من در تاریخ بازی‌های رایانه‌ای است. احساس می‌کنم با گذشت سال‌ها دوباره و دوباره بر می‌گردم.

۱۰/۱۰ :Game Watcher

Death Stranding شاهکار طراحی بازی است که از سطح انتظار شما فراتر می‌رود.

۱۰/۱۰ :Cubed3

جو ایجاد شده در این بازی و نقشه‌ای که بازی‌باز را با شخصیت‌های طراحی شده و با صدای دلپذیر همراهی می‌کند. گیم‌پلی اعتیاد آور و بسیار جلا یافته و دنیای تصویری فوق العاده تحقق یافتند، این‌ها برخی از دلایلی هستند که باعث می‌شود بازی Death Stranding چنین کیفیتی داشته باشد. از بسیاری جهات، این عنوان بیش از یک بازی است. اهمیت عمل تحویل گرفتن و نگه داشتن BB در امنیت بیشتر از تمرکز قابل قبول یا کنترل های گاه و بیگاه وسایل در بازی جز چالش‌های شما در بازی است. در حال اجرای بازی مانند دیدن یک رویا روی پلتفرم رایانه‌های شخصی که بسیار باورنکردنی به نظر می‌رسد، این روشی بود که هیدئو کوجیما برای ساخت این عنوان در نظر گرفته است.

۹٫۸/۱۰ :Millenium

پورت بازیDeath Stranding از کنسول پلی‌استیشن ۴ به پلتفرم رایانه‌های شخصی یک موفقیت کامل است. سونی ، کوجیما پروداکشنر و گیمز ۵۰۵ از این آگاهی برخوردار بودند که از جدیدترین عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ از نظر گرافیکی استفاده کند. از نظر محتوا ، Death Stranding رایانه‌های شخصی یک ادای احترام برای هواداران والو (Valve) با ارجاعات به عناوین Half Life و Portal است. گذشته از ویژگی‌های گرافیکی که در این پورت شرح داده شده است، جدیدترین اثر کوجیما یک تجربه‌ی خاص است، از بسیاری جهات جذاب به نظر می‌آید. جو ، رنگ‌ها ، موسیقی ، همه چیز به یک غوطه‌وری کاملاً در دنیای شکنجه شده‌ی Death Stranding را در بهترین حالت ممکنه می‌بینید.

۹٫۸/۱۰ :Areajugones

Death Stranding بر روی رایانه‌های شخصی به بهترین روش ممکن ارائه می‌شود. بازی یک پورت بهینه سازی شده است که بسیاری از بازیکنان به دلیل شرایط دسترسی به آن قادر خواهند بود لذت ببرند. حتی اگر قبلاً از بازی در کنسول پلی‌استیشن ۴ لذت برده باشید ، این فرصت خوبی است که مجدداً از آن استفاده کنید.

۹٫۵/۱۰ :Jeuxvideo.com

به سادگی هر چه تمام‌تر! این عنوان یک شاهکار است.

۹٫۴/۱۰ :SpazioGames

Death Stranding یک مورد ضروری برای رایانه های شخصی است که در پلی‌استین ۴ وجود داشت. اکنون ویژگی های جدید جسورانه مانند فریم ۶۰ ثانیه را حتی در دستگاه های پایین رده نیز به راحتی می‌توانید تجربه کنید.

۹٫۳/۱۰ :Hobby Consolas

Death Stranding یکی از بازی‌های ویژه ای است که هر از گاهی به‌نمایش در می‌آیند. هیدئو کوجیما نشان می‌دهد که او یک داستان نویس عالی است، اما همچنین می‌داند که چگونه یک گیم‌پلی پایدار و جذاب ایجاد کند. ممکن است برای همه جذاب نباشد اما مطمئناً یکی از آن دسته از بازی‌هایی است که باید یک بار در زندگی بازی کنید.

۹/۱۰ :Windows Central

Death Stranding در سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴معرفی شد، اما به‌نظر می‌رسد که پورت این عنوان برای رایانه‌های شخصی به لطف پیشرفت‌هایی که باعث می‌شود آن را در هر نوع دستگاهی بازی کنید ، به نسخه‌ی نهایی این بازی تبدیل شود.

۹/۱۰ :Wccftech

عنوانی بسیار بارزش که داستانی بسیار جذاب دارد، Death Stranding جزء بهترین بازی‌های هیدئو کوجیما است. گیم‌پلی لحظه به لحظه به دلیل تکراری بودن آن کم رنگ‌تر می‌شود و کشش‌های طولانی و بدون هیچ گونه اقدام واقعی، توصیه‌ی بازی را به همه طرفداران دنیای بازی دشوار می‌کند. Death Stranding چیزی متفاوت است و تنها نزدیک شدن به آن با ذهن باز ، توجه به مضامین و شخصیت‌های آن و دنیای بسیار زیبا از یک آرمان شهر را نشان می‌دهد.

۹/۱۰ :CGMagazine

عنوان Death Stranding  که از پلی‌استیشن ۴ توسط کوجیما بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد یک استاندارد جدید از پورت عناوین کنسولی به رایانه‌های شخصی را به همراه آورد.

۹/۱۰ :Eurogamer Italy

بازی Death Stranding در نسخه رایانه‌های شخصی خود نشان دهنده بهترین تجربه در دنیای خیالی کوجیما است. در بسیاری از جنبه‌ها اختلافات با نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ حداقل است، این به دلیل کارکرد عالی است که در ابتدا توسط تیم توسعه دهنده انجام گرفت، اما پیشرفتهایی از قبیل نرخ فریم باز نشده و تعامل نرم‌تر با منوهای بازی  همراه با چند ماموریت اضافی  این نسخه را به عنوان مرجع جدید معرفی می‌کند.

۹/۱۰ :God is a Geek

کسل کننده و پر جنب و جوش ، باهوش و درهم پیچیده ، هیجان انگیز و ایستا، زیبا و متفاوت است. بین کاملاً رضایت بخش و ناامیدکننده می‌چرخد ​ و اگرچه گفتن آن برای شما جالب است ، اما بازی برای همه مخاطبین نیست.

۹/۱۰ :Screen Rant

Death Stranding یک بازی برای تجربه‌ی همه‌ی افراد است. حتی افرادی که آن را به‌ پایان نمی‌رسانند و پورت خوب نسخه رایانه‌های شخصی این نسخه را به بهترین نسخه تبدیل می‌کند.

۸/۱۰ :The Games Machine

Death Stranding همچنان یک تجربه‌ی جذاب از داستان‌های علمی تخیلی الهام بخش پسا آخرالزمانی، حتی بر روی رایانه‌های شخصی است. با این حال، حمل و نقل از نظر پیشرفت فنی کمی فاقد آن جذابیت لازم است.

۸/۱۰ :PCGamesN

به همان اندازه که کسل کننده است همان قدر هم جالب به نظر می‌آید. به همان اندازه‌ی دنیای فانتزی، اما یک چیز مطمئناً  هیچ عنوان دیگری مانند آن نیست.

۸/۱۰ :Game Debate

Death Stranding یک تجربه‌ی کاملاً منحصر به فرد و تازه است که مطمئناً فقط برای معدود افراد جذاب خواهد بود. خلاقیت و طراحی جذاب از کوجیما در این‌جا بدون تأمل باقی مانده است  و این می‌تواند برخی از افراد را به هیجان آورد یا دیگران را وحشت زده کند، اما حقیقت این است که Death Stranding در رایانه‌های شخصی قطعاً نسخه نهایی چنین بازی بسیار عجیب و غریب است.

۸/۱۰ :TheSixthAxis

Death Stranding در سال ۲۰۲۰ معنای کاملاً جدیدی به خود می‌گیرد و داستانی است که ارزش آن را برای اولین بار در رایانه‌های شخصی که مجدداً مورد تجدید نظر قرار می‌گیرد. قدم به قدم بازی مطمئناً می‌تواند تا حد متوسطی متوقف شود، اما با افزایش نرخ فریم و تصاویری واضح تر، به احتمال زیاد شما را به دنیای عجیب و غریب زرق و برق دار جدیدترین شاهکار کوجیما وارد می‌کند تا حتی به شوک‌های داستانی هم گاهی اهمیت ندهید .

۸/۱۰ :Attack of the Fanboy

Death Stranding فقط در پورت به رایانه‌های شخصی دوباره بازسازی شد. دنیای آن به لطف گیم پلی ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، احساس پر جنب و جوش تر و زنده‌تری را منتقل می‌کند. گذشته از این ، بازی همان تجربه‌ای است که در پلی‌استیشن ۴ داشتید ، که قبلاً کاملاً چشمگیر بود.

۸/۱۰ :Gameblog.fr

چند ماه پس از انتشار نسخه کنسولی، پورت مخصوص رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding روحی اضافی را به یک بازی بسیار ویژه ارائه می‌دهد. با تشکر از پارامترهای گرافیکی سازگار ، یک حالت صفحه گسترده یا کنترل های صفحه کلید و ماوس هوشمندانه ، این بازی مطمئناً به همه بازی‌بازان صبور پاداش می‌دهد. با این حال، کسانی که قبلاً در پلی‌استیشن ۴ به ساحل غربی رسیده بودند می‌توانند به راحتی جایزه Half-Life را از دست دهند ، چون این خصوصیت به عنوان ابزار جدیدی در بازی وجود دارند.

۸/۱۰ :Press Start Australia

هیدئو کوجیما مدت‌هاست که یک نویسنده با بصیرت بالا است و توانایی خود را اثبات می‌کند. او بدون داشتن تکیه‌گاهی برای نگه داشتن او ، بازی Death Stranding را به دنیا آورد. این یک خلق هنری از یک بازی است که هر چند وقت یکبار باعث خوشحالی من و گاهی خشمم می‌شود. هر دو درخشش و جذابیت را دارد ، هرچند که دارای چند زگیل بر روی استخوانهای دلپذیر و برهنه یک بازی خلق شده وجود دارند که حق ندارد به یاد ماندنی باشند.

۷٫۹/۱۰ :GameStar

من معمولاً وقتی در عناوین دنیای آزاد اتفاقی نمی‌افتد، با آن مشکل دارم. اما در اینجا متناسب است و جذابیت بازی را رقم می‌زند.

۷/۱۰ :PCMag

Death Stranding با هر عنوان AAA دیگری در بازار متفاوت است. این بازی پاسخ‌های واضحی را به روایت داستان ارائه نمی‌دهد و گاهی اوقات کاملاً گیج کننده است. بازی Death Stranding تعریف یک عنوان تفرقه آور است ، یک عنوان با داستان آب بندی شده و سیستم منوی دست و پا گیر، اما اگر به دنبال چیزی هستید که درک شما از بازی های جدید به چالش بکشد ، مطمئناً ارزش بازی کردن را دارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • خوبه
  ولی اگه اشتباه نکنم تعداد نقدا نسبت به نسخه ps4 کمتره
  درسته؟

  0
  0
 • خب قدرت واقعی کوجیمارو توی پی سی دیدین !! بخاطر محدودیت هایی که داشت روی کنسول نمرش کم شد ولی الان خودشو ثابت کرد .میبینین از گرافیک حرف میزنن که باعث ساخت اتمسفری عجیب توی بازی شده بماند که متاشم خیلی بهتر شده حالا هی از کوجیما بد بگین کوجمیا همیشه استاد میمونه .. البته نمرات خیلیا هنوز منتشر نشده گیم اسپات و ای جی ان در هرصورت زوده الان نظر دادن اما امیدوارم تغییر نکنه بلکه بیشترم بشه بازی استاد

  اینجاست که به قدرت پی سی کبیر دوباره پی میبریم و کمر خر میکنیم به سمتش مددی خخخ

  0
  0
  • Neil_druckman گفت:

   Twitcher
   چرا چرت و پرت میگی.یعنی بین تمامی بازیایه مولتی پلتفرم رو pc نمرشون بالاتره؟؟؟به خاطر گرافیک به دث نمره کم دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه خیر به خاطرداین بوده که منتقدا با حوصله بیشتری بازی رو تموم کردن وگر نه گرافیک دث رو ps4 بیشترین گرافیک بین بازیایه اپن ورلده

   0
   0
  • Mr Hill93 گفت:

   به خاطر محدودیت رو کنسول ؟ بازی و اصلا رو کنسول انجام دادی ک تلاوت میکنی ؟ ن افت فریم داشت ن باگ فقط بلدی تلاون کنی

   0
   0
  • نه چون تعداد نقدای پی سی کمتره

   0
   0
  • Omidsoltani7 گفت:

   داداش چه ربطی به پیسی داره…
   تعداد نقدا پی‌سی قطعا کمتره و با دید بهتری بازیو تجربه کردن…
   ۸۳ یا ۸۸ مهم نیست….مهم اینه که خاص‌ترین عنوان نسل بود با فاصله و سبک کاملا جدیدیو خلق کرد و توی ۲۰۱۹ با حضور سکیرو و اویل۲…..بیشترین جایزه بهترین بازی سالو مال خودش کرد…توی گیم‌اوارد‌ بیشترین جایزرو برد و چند وقت پیشم اعلام شد که توو این یک سالی که توو انحصار سونی بود فروش خوبیو تجربه کرده…
   فقط امیدوارم برای اون افرادی که تا دیروز این بازی حمالی محسوب میشد….یهو تبدیل به اثر تازه کوجیما روی پی‌سی نشه که دیگه باعث تهوع میشه..

   0
   0
  • داداش خیلی وقته به قدرت pc همه پی‌بردن.اما قیمتش مخصوصا تو ایران دخلِ آدمو میاره.

   0
   0
  • dexter123 گفت:

   قبل از این که شروع کنی به این حرف ها یکم درست نقد هارو بخون . در این که نسخه کامپیوتری دست اشون رو تو گرافیک باز گذاشته ولی همچین میگی انگار اونی که تو کنسول بوده گرافیک نسل پیشی داشته اما جهش گرافیکی چشمگیری نداشته و هیچ منتقدی رسما نگفته نسخه کنسول ضعیف تر از این نسخه بوده . بیشترین چیزی که همه منتقد های نسخه کامپیوتر بهش اشاره کردن پورت خوب و بهینه بازی بوده. بعد هم خسته نباشی بازی رو تو این چند جلا دادن انگار یک بازی جدید ساختن میخوای بهبود نداده باشن ؟همون نسخه کنسولی رو بدون تغییرات عرضه می کردن باید می دیدم چقدر تفاوت امتیاز میشد .البته هرچند فکر نمی کنم برای شما مهم باشه فقط می خواستی یک چیز بپرونی

   0
   0
 • مشخصه اینبار منتقدین عجولانه ب بازی نمره ندادن و قشنگ درکش کردن و از تجربه‌ش لذت بردن
  واقعا متای بالا حق این بازی هستش
  این بازی گیم پلی خاصی داره ک بنده ب شخصه برای بار دوم بازیش کردم و اینبار بیشتر از پیش ازش لذت بردم و درکش کردم
  کوجیما قطعا فرد تأثیرگذاری بوده واسه صنعت گیم (صنعت گیم مدیونشه)

  0
  0
  • Death Stranding فقط در پورت به رایانه‌های شخصی دوباره بازسازی شد. دنیای آن به لطف گیم پلی ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، احساس پر جنب و جوش تر و زنده‌تری را منتقل می‌کند. گذشته از این ، بازی همان تجربه‌ای است که در پلی‌استیشن ۴ داشتید ، که قبلاً کاملاً چشمگیر بود.
   هنوزم همون نظراته داداش و احتمالا دوباره مثل همین ها میان نقد میکنن همینجوری و گند میزنن به نمرش

   0
   0
   • بله دوست عزیز
    قطعا هر بازی روی Pc گرافیک بالاتری داره ک این مورد ب لطف نرخ فریم بالاتر، جذابیت بیشتری خواهد داشت
    احتمالا اینبار منتقدین با حوصله بیشتری بازی رو تجربه کردن و این احتمال رو میدم ک نسخه Pc متای بالاتری رو دریافت کنه (همون چیزی ک حقشه)
    در کل درود بر استاد کوجیما بخاطر ساختن Gameهای خوش‌ساختی ک واسه این صنعت ساخته

    0
    0
 • مگر اینکه منتقدان pc دار از کوجیما حمایت کنند.
  بهترین سخت افزار،بهترین اتمسفر

  0
  0
 • Neil_druckman گفت:

  بچه هایی که دث رو بازی کردید یه سوال:
  گیم پلی بازی صرفا اینه که یه بارو از یه جا به یه جایه دیگه ببرید یا مثلا المان های بقا هم تو بازی وجود داره؟و اینکه بازی سیستم لوتینگ داره مثلا وارد یه مکانی بشید بگردید دنبال مهمات و منابع؟

  0
  0
  • Omidsoltani7 گفت:

   همشون داداش به نوعی وجود دارن…ببین این بازی جوری نیست که با فکر درگیر پاش بشینی…
   اولا باید تا حدودی انگلیسیت خوب باشه که اصلی‌ترین رکن بازی که داستانش هستو درک کنی…
   دوم هم اینکه اگه بهش فرصت بدی…بهت قول میدم خاص‌ترین عنوان نسل برات بشه…هیچ مثالی نداره این بازی….
   تک و خیلی خاص
   راستی داداش
   با بازی بازیگراش و کارگردانیه کوجیما و موزیکای بازی….میتونی راحت به ملکوت بپیوندی..

   0
   0
   • Neil_druckman گفت:

    Omid
    داداش اینا که هم اوکیه.داستانش که میدونم فوق العادس.بازیگرای خفنیم هستن توش.موزیکم که نگم In Love فقط میخوام،بدونم گیم پلی صرفا جا به جایی بار هست یا یسری موارد بقا هم تو بازی وجود داره

    0
    0
    • مهدیار گفت:

     تا اونجایی که من میدونم و از گیم پلی بازی دیدم هیچ المان بقایی تو بازی نیست.

     0
     0
    • vendor گفت:

     ببینید این بازی صرفا نه جابجایی بار هستش و نه شبیه ساز باربری و راه رفتن هست. این چرت و پرت ها توسط بعضی کور فن های ایکس باکس که اون زمان از انحصاری بودن این بازی دیوانه شده بودند ساخته شد تا این بازی رو بکوبن. وگرنه سابقه آقای کوجیما در زمینه ساخت بازی برای همه روشن هستش. گیمر های قدیمی و با سابقه مثل من که از کنسول NES با آقای کوجیما آشنایی دارن میدونن که ایشون تا به امروز جز شاهکار چیزی نساختن. ولی خب شاید همه سبک بازیهای اشون رو پسند نکن ولی این دلیل به بد یا ضعیف بودن بازیهای ایشون نیست.
     از این چرت و پرت ها پشت سر بازیهای آقای دیوید کیج هم زده میشه.
     شخصا خیلی گیمرها رو دیدم که به دلایل مختلف نتونستن یک گیم رو بازی کنن و یا به اتمام برسونن و بعدش هم شروع به ساخت شایعات و حرف های دروغ و خراب کردن وجهه اون گیم کردن.

     و در آخر هم باید بگم اگر همه این شایعات درست بود امکان این وجود داشت که متای بازی ۸۸ بشه؟

     0
     0
     • hs6970 گفت:

      توهم توطئه رو بزار کنار،این همه حرف زدی یه جمله در مورد بازی نکفتی فقط گفتی آقای کوجیما فلان، خب بازی همینه دیگه، بار ببری اینور و اونور، جز این چی داره؟ داستان میخوای بشین فیلم ببین

      0
      0
 • میبینید دوستان؟وقتی تعداد نقد ها کمتر باشه متای بازی بالاتر میشه.برای مثال اگر لست ۲ همین تعداد نقد داشت احتمالا متاش حدودا ۹۷ میشد.اگرچه که دث استرندینگ ارزش واقعیش حتی بیشتر از این متاست.

  0
  0
 • Xbox 1 Sara گفت:

  ضعف سخت افزاری ps4 باعث شد نمره ش ب ۸۰ ام نرسه اگه برای one x منتشر می‌شد متایی بالایی می‌گرفت هرچند گیم خسته کننده E یه

  0
  0
 • lastofus2 گفت:

  سلام علت اینگه نمره پی سی بالاتر شده دو دلیل داره
  نقد های گمتر
  سایت های خریده شده مثل استیور که به بازی State of decay 2 میده هشتاد به این بازی ۳۵ نقدش اینجا نیست
  http://uupload.ir/files/w3ye_fkd1yo3.jpg

  0
  0
 • Pc For ever گفت:

  من که وقتی بازی یه خورده برام خسته کننده شه سریع پاک میکنم.چیزیم که منتقدا توش موافقن خسته کنندگی بازیه پس مطمعنن طبق نظر شخصیم اینو پلی نمیدم یادمه بازی استاروارو فقط برا اینکه باید یه مسیر طولانی رو تا پیش سفینه بر میگشتم پاک کردم Big Smile در این حد برام مهمه کار اضافی تو گیم انجام ندم الان تو این بازی تازه میخواد حمالیم ازم بکشه کول خونده ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

  0
  0
  • PART II گفت:

   من این بازیو تا نصفه ها بازی کردم داستان و گرافیک و موزیک عالیه گیم پلی خوبه ولی خیلی کنده و متفاوت بازی کردن این بازی مثله اینه که داری قصه شبه رادیو گوش میدی لذت داره ولی باید حوصله داسته باشیو وقت و آرامش در غیر این صورت امکان نداره بتونی بیشتر از یکی دو ساعت بازی کنی

   0
   0
  • Holy link گفت:

   حتما rdr2 بازی نمی کنی
   من شبا میرم تو ولنتاین تا صبح پوکر بازی میکنم بعد تاظهر میخوابم میرم تو جنگل دو سه تا حیوون میزنم تا شب
   بعد شب کمپ میکنم کتاب میخونم اسبمو تمیز میکنم و …

   والا لذتی که از این کارا تو بازی میبرم از کوئست های اصلی خیلی بازیا نمی برم

   0
   0
 • dexter123 گفت:

  نکته ی مثبت اینه که به لطف پورت فوق العاده کوجیما این شاهکار بیشتر از قبل درک خواهد شد . و امتیاز بالاش نشان دهنده اینه که این بار با دید بازتری باهاش برخورد شده.

  0
  0
 • hs6970 گفت:

  با بیست و چهارتا نقد خوشحالین شده ۸۸؟ بزارین برسه به ۱۰۰ تا نقد اگه نمرش بیشتر از ۸۲ شد بعد بر طبل شادانه بکوبین،
  اونایی که میگن منتقدا فهمیدن قبلا عجولانه نمره دادن Laugh Laugh
  چقد منتقد داشتیم تو سایت،
  این بازی با ارفاق همون ۸۰ هم زیادشه

  0
  0