استودیو‌ی جدید فرست-پارتی شرکت سونی واقع در شهر سن دیگو در حال جذب استعدادهای برجسته است

۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

به نظر می‌رسد که استودیو‌ی فرست-پارتی سن دیگو شرکت سونی به صورت مخفیانه در حال کار کردن برروی یک عنوان جدید است که بسیاری از طرفداران با توجه به نیروهای جدیدی که جذب این استودیو شده است، احتمال می‌دهند این استودیو‌ی بی‌نام و نشان در حال کار کردن برروی قسمت جدیدی از فرنچایز Uncharted است. در ادامه همراه ما باشید تا به طور خلاصه مروری بر اطلاعاتی داشته باشیم که تا کنون از این استودیو منتشر شده است و در نهایت به اخبار جدید پیرامون این استودیو‌ی مرموز بپردازیم.

چند سال قبل بود  که شرکت سونی استودیو‌ی فرست-پارتی جدید خود را در شهر سن دیگو احداث کرد. این استودیو با تعدادی از اعضای با سابقه‌ی شرکت سونی که در زمینه‌ی ضبط انیمیشن‌های سه بعدی که در یکی از گروه‌های هنرهای تجسمی فعالیت داشتند کار خود را آغاز کرد و از سال ۲۰۱۸ تا کنون مشغول جذب نیروی باتجربه و با استعداد استودیوهای دیگر است. اما جالب است بدانید که شرکت سونی هنوز هیچ نامی را با وجود گذشت چند سال از تأسیس این استودیو‌ برای آن انتخاب نکرده است که این موضوع احتمالاً به دلیل آن است که حداقل توجه را به خود جلب کند. همچنین از سال ۲۰۱۸ نیز شایعاتی به گوش می‌رسد که یکی از استودیوهای فرست-پارتی شرکت سونی به صورت مخفیانه در حال کار کردن بروی یک پروژه‌ی بسیار عظیم است.

حال به تازگی این استودیو‌ تعدادی از اعضای با سابقه‌ی استودیو‌ی ناتی‌ داگ (Naughty Dog) را جذب خود کرده است که شایعات ساخته شدن نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Uncharted توسط این استودیو را بیش از پیش قوت می‌بخشد.

آقای زاک الیور (Zak Oliver)، مدیر اصلی بخش طراحی محیط استودیو‌ی ناتی داگ که سابقه‌ی کار برروی چند پروژه‌ی آخر این استودیو از جمله نسخه‌ی اول بازی The Last of Us همچنین Uncharted 4: A Thief’s End و در کنار آن آخرین پروژه‌ی عظیم این استودیو‌ یعنی The Last of Us Part II را داشته است، به تازگی در حساب لینکدین (LinkedIn) خود اعلام کرده است که استودیو‌ی ناتی داگ را ترک کرده و به یک استودیو‌ی جدید در شهر سن دیگو ملحق شده است.

همچنین مدتی قبل بود که آقای جیم رایان (Jim Ryan) رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی (Sony Interactive Entertainment) اعلام کردند که بازی‌های بیشتری در حال حاضر مراحل توسعه‌ی خود را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ پشت سر می‌گذارند. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که شرکت سونی به زودی بازی جدید استودیو‌ی سن دیگو را معرفی کرده و باعث حیرت بسیاری از طرفداران پلی‌استیشن شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید