نام بازی جدید استودیوی مونتریال برادران وارنر ممکن است Gotham Knights باشد

۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

پس از انتظاری طولانی، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد رونمایی از بازی جدید استودیوی مونتریال برادران وارنر (WB Montreal) خواهیم بود. این شرکت چند روز قبل دامنه‌ی Gotham Knights را به‌روزرسانی کرد و حالا گمانه‌ زنی‌های متعددی در مورد این موضوع به وجود آمده‌ است. نکته‌ی جالب این است که دامنه‌ی Gotham Knights در واقع در سال ۱۹۹۸ میلادی ثبت شده است. اما همان‌طور که گفته شد، شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر (WB Interactive Entertainment) چند روز قبل دوباره این دامنه را به‌روزرسانی کرد.

Gotham Knights نام یک سری کتاب کمیک بتمن است که در طی ۷۴ نسخه و در سال‌های بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ منتشر شد. این سری کار خود را به عنوان جانشین سری محبوب و پرطرفدار Batman: Shadow of the Bat آغاز کرد و در نهایت با کمیک Hush Returns و با خط داستانی «Payback» به پایان رسید. جالب است بدانید که در دنیای دی‌سی، Gotham Knights به عنوان نام تعدادی از تیم‌های ورزشی از جمله فوتبال استفاده می‌شود. اما پس از آغاز DC Rebirth، نام Gotham Knights به گروهی از اشخاص پارتیزان که توسط بتمن و Batwoman پایه گذاری شده‌ است، اشاره می‌کند.

شایعات اخیر حاکی از این هستند که استودیوی مونتریال برادران وارنر در حال ساخت یک بازی با محوریت شخصیت بتمن است که به زودی نیز از آن رونمایی خواهد شد. همان‌طور که می‌دانید، شرکت برادران وارنر قصد دارد در روز ۱ شهریور (۲۲ آگوست) در طی رویداد DC Fandome از پروژه‌های جدید خود رونمایی کند. حال باید دید که آیا بالاخره شاهد عنوان جدید بتمن خواهیم بود یا خیر.

نظر شما چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید