عنوان Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2 از سوی Capcom و Valve تایید شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۳

در یک ایده ی جالب و صد البته عجیب و غریب دو شرکت Capcom و Valve با همکاری یکدیگر عنوانی را با نام Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2 عرضه خواهند کرد. یعنی بدین صورت که شما با شخصیت های Left 4 Dead 2 در بازی Resident Evil 6 به مبارزه خواهید پرداخت و برخی از ویژگی های Resident Evil 6 نیز در Left 4 Dead 2 گنجانده شده است ! در این مورد تصاویری نیز منتشر شده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده فرمایید.

البته فقط بازیکنان پلتفرم pc می توانند شخصیت های Left 4 Dead 2 را در Resident Evil 6 بازی کنند و این در حالی است که وجود برخی از دشمنان Resident Evil 6 در Left 4 Dead 2 برای تمامی پلتفرم ها خواهد بود.

کپکام در مورد جزییات این پروژه اعلام کرده است :

  صاحبان نسخه ی pc بازی Resident Evil 6 قادر خواهند بود که یکی از چهار بازمانده ی Left 4 Dead 2 را با نام های Coach, Nick, Ellis and Rochelle انتخاب کنند و این ویژگی انحصاری برای pc فقط در حالت The Mercenaries No Mercy قابل بازی خواهد بود. هر یک از شخصیت ها یک سلاح منحصر به فرد برای خود دارند که فقط برای استفاده در Resident Evil 6 ساخته شده است. علاوه بر این چهار بازمانده ، دو زامبی معروف فرنچاینز Left 4 Dead با نام های Witch و Mini Tank نیز در حالت The Mercenaries No Mercy وجود خواهند داشت. این محتوای جدید و منحصر به فرد که البته رایگان نیز است  در تاریخ 5 آوریل به طور خودکار برای دارندگان نسخه ی pc بازی Resident Evil 6 دانلود خواهد شد.

همچنین در نسخه ی pc بازی Left 4 Dead 2 نیز برخی از مهیب ترین دشمنان Resident Evil 6 با نام ها ی Lepotitsa, Napad و Ogroman وجود خواهند داشت و  Valve در حال حاضر مشغول کار برای یکپارچه سازی آن ها در بازی می باشد.

Yoshiaki Hirabayshi تهیه کننده ی Resident Evil 6 در این مورد اعلام کرده است :

  تیم Resident Evil 6 واقعا از کار بر روی چنین پروژه ای لذت می برد و امیدواریم که شما هم از این متحوای منحصر به فرد لذت ببرید.

همچنین چند تصویر نیز در این مورد منتشر شده که در زیر می توانید مشاهده کنید :

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید