گیفت کارت
گیفت کارت

زیگورات اینتراکتیو حقوق آی‌پی‌های مختلفی از جمله‌ BloodRayne را بدست آورده است

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

زیگورات اینتراکتیو (Ziggurat Interactive)، شرکتی که اوایل امسال با هدف «بازسازی، بازبینی و بازگردانی عناوین کلاسیک دهه‌های ۸۰، ۹۰ میلادی و پس از آن» تاسیس شد، به تازگی حقوق آی‌پی‌های BloodRayne ،Advent Rising ،Raze’s Hell و Flip’s Twisted World را از شرکت مجسکو اینترتینمنت (Majesco Entertainment) خریداری کرده است.

البته نکته‌ی جالب این است که به گزارش وب‌سایت Game Informer، زیگورات اینترتینمنت هم‌اکنون در حال همکاری با توسعه دهنده‌ی اصلی BloodRayne یعنی ترمینال ریالیتی (Terminal Reality) و قصد دارد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی را با هدف بهبود تجربه و سازگاری بیشتر به‌روزرسانی کند. همچنین این ناشر به دنبال راهی برای «گسترش بیشتر دنیای غنی BloodRayne» است.

بازی BloodRayne یک عنوان اکشن در سبک هک اند اسلش سه بعدی بود در سال ۲۰۰۲ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۲، اکس‌باکس و گیم‌کیوب منتشر شد و یک سال بعد نیز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. این در حالی است که بازی BloodRayne: Betrayal، آخرین نسخه‌ی این مجموعه، یک بازی دو بعدی بود. علاوه بر بازی‌های ویدئویی، جهان این سری در نهایت به دنیای کتاب‌های کمیک راه پیدا کرد و حتی شاهد انتشار تعدادی فیلم نیز بودیم.

حال باید دید که آیا شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی BloodRayne خواهیم بود یا خیر. نظر شما چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید