انتشار بازی Empire of Sin تا پاییز ۲۰۲۰ به تاخیر افتاد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

عنوان استراتژی Empire of Sin که پیش‌تر قرار بود در بهار سال جاری میلادی عرضه گردد، با تاخیر مواجه و به پاییز ۲۰۲۰ موکول شد.

شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) در جریان گزارش مالی خود که امروز منتشر شد، از تاخیر در انتشار بازی Empire of Sin خبر داد. خانم ابا لیونگرود ( Ebba Ljungerud)، مدیرعامل پارادوکس اینتراکتیو، در بیانیه‌ای جداگانه در خصوص تاخیر بازی Empire of Sin اظهار داشت:

ما در پارادوکس اینتراکتیو به همراه شرکای خود در استودیوی رومرو گیمز (Romero Games)، یک دید بلندپروازانه برای بازی Empire of Sin در نظر داریم و با هم به این نتیجه رسیدیم که زمان بیشتری برای توسعه‎‌ی آن نیاز است. این تاخیر به ما این اجازه را می‌دهد تا بازی را مطابق استانداردهای خود توسعه و به شکلی شایسته به مخاطبان ارائه دهیم.

همچنین برندا رومرو (Brenda Romero) از استودیوی رومرو گیمز در این خصوص گفت:

چالش ما ارائه‌ی عنوانی است که قبلاً شبیه آن تقریباً ساخته نشده است. برای آن که همه‌ی قسمت‌های بازی کامل شود، زمان زیادی لازم است و حال فرصت‌های منحصر به فردی را در اختیار خواهیم داشت. ما برای بهبود بازی Empire of Sin به زمان بیشتری نیاز داریم. حمایت‌ها و اشتیاق جامعه‌ی طرفداران بازی تاکنون فوق‌العاده بوده است. مطمئناً باور خواهید کرد که این بازی ارزش صبر کردن را دارد.

بازی Empire of Sin عنوانی در سبک استراتژی است که وقایع آن در شهر شیکاگو و در دهه‌ی ۱۹۲۰ میلادی جریان دارد و بازی‌بازان را به میان گروه‌های گانگستری آن زمان می‌برد. این عنوان ابتدا در جریان رویداد E3 2019 معرفی شد. شما در این بازی می‌توانید امپراطوری خود را به کمک همراهان خود ساخته و مدیریت نمایید. همچنین موارد دیگری مانند شخصی‌سازی، انتخاب دیالوگ در این بازی قرار داشته و مبارزات بازی نیز شباهت بسیاری به سری بازی‌های XCOM دارد.

Empire of Sin در پاییز سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫17 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید