ماد گرافیکی جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt بسیار زیبا به نظر می‌رسد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به‌زودی به‌روزرسانی ۱۲٫۰ ماد گرافیکی The Witcher 3 HD Reworked برای عنوان The Witcher 3: Wild Hunt منتشر می‌شود و این ماد را بیش از پیش به تکامل نزدیک خواهد کرد. حال Halk Hogan PL که به عنوان طراح این ماد شناخته می‌شود، ویدئوی جدیدی را از این پروژه منتشر کرده است. در ادامه‌ی این پست با ما همراه باشید تا نگاهی به این ویدئو داشته باشیم.

هدفی که پروژه‌ی The Witcher 3 HD Reworked در اولویت خود قرار داده است، افزایش کیفیت تکسچر‌ها در کنار حفظ میزان صاف بودن حاشیه‌ی بافت‌ها (که اصطلاحاً به آن sharpness می‌گویند) و عدم افزایش سیستم مورد نیاز برای به اجرا درآوردن آن است. بنابراین این ماد برای به اجرا درآمدن VRAM بیشتری را طلب نخواهد کرد؛ بنابراین اگر هم‌اکنون شما می‌توانید این عنوان را برروی تنظیمات نهایی برروی رایانه‌ی خود به اجرا درآورید، رایانه‌ی شما بدون هیچ مشکلی خواهید توانست این ماد را به اجرا در بیاورد. در این پروژه شاهد بازسازی دقیق نقشه‌ها با کیفیت بسیار بالا هستیم که بافت‌های آن از چندضلعی‌های بیشتری بهره می‌برند. به علاوه، شاهد مدل‌های باکیفیت‌تری هستیم که سطح جزئیات بازی را افزایش می‌دهند. همچنین شما می‌توانید اولین ویدئوی این ماد که مدتی قبل منتشر شد را از این قسمت مشاهده کنید.

اگر بخواهیم صادقانه به این ماد نگاه کنیم، باید بگوییم که The Witcher 3 HD Reworked یکی از بهترین ماد‌هایی است که تا کنون برای عنوان تحسین شده‌ی The Witcher 3: Wild Hunt عرضه شده است. نه تنها در این ماد کیفیت بافت‌ها به میزان چشمگیری افزایش یافته است، بلکه تا حد امکان تلاش شده است که به سبک گرافیکی بازی پایبند باشد و حس نامطلوبی که باعث می‌شود بازی‌باز هنگام اجرای ماد احساس بودن در یک بازی دیگر را داشته باشد در این ماد ایجاد نشود. به همین دلیل توصیه‌ی ما به بازی‌بازان این عنوان آن است که حتماً این ماد را در اولین فرصت تجربه کنند. در ادامه شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از دوازدهمین به‌روزرسانی اصلی ماد The Witcher 3 HD Reworked را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

این ماد همچنین علاوه بر بالا بردن کیفیت بافت‌های گرافیکی، تعداد NPCهای (شخصیت‌های موجود درون بازی که بازی‌باز قادر به کنترل کردن آن‌ها نیست) موجود درون بازی را نیز افزایش می‌دهد. متأسفانه هنوز مشخص نیست که Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate چه زمانی منتشر خواهد شد، اما شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه‌های قدیمی‌تر این ماد را از سایت سازنده دریافت کنید.

در انتها شما میتوانید متن بررسی بازی The Witcher 3:Wild Hunt که توسط آقای استادی نوشته شده است را مطالعه کنید و یا بررسی ویدئویی The Witcher 3:Wild Hunt که توسط آقای آقابابایی تهیه شده است را تماشا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید