ویدیوی جدیدی از ماد The Witcher 3 HD Reworked منتشر شد

۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

چند سال از ساخت ماد The Witcher 3 HD Reworked می‌گذرد و سازنده‌ی آن در طی این مدت با به‌روزرسانی‌های مختلف به ارتقا و بهبود آن پرداخته است. حالا به تازگی ویدیویی برای مقایسه‌ی این ماد با بازی اصلی منتشر شده است.

Halk Hogan PL، برای نخستین بار ویدیویی برای مقایسه‌ی ماد The Witcher 3 HD Reworked با بازی اصلی منتشر کرده است. در این ویدیو، شاهد آخرین نسخه‌ی این ماد، یعنی نسخه‌ی ۱۲ هستیم که به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. هدف این ماد، ارتقای گرافیک بازی محبوب سبک نقش آفرینی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) است. Halk Hogan PL این کار را با تغییر مدل‌ها و بافت‌های اولیه ضمن حفظ طراحی اصلی بازی انجام داده است.

تمرکز اصلی ماد The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate برروی NPC ها است. همین طور که در ویدیوی منتشر شده قابل مشاهده است، تغییرات این نسخه برای ارتقای کیفیت بافت‌های NPC ها خواهد بود. این اقدام باعث خوشحالی طرفداران حواهد شد؛ چراکه در گذشته این ماد بیشتر روی گرافیک محیط تمرکز داشت.

در حال حاضر زمانی برای انتشار نسخه‌ی ۱۲ این ماد از سوی Halk Hogan PL اعلام نشده است. در انتها می‌توانید ویدیوی مقایسه‌ی The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate را با نسخه‌ی اصلی بازی تماشا کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • M_A.REZAIE گفت:

  اسپویل(نگی نگفتی)
  .
  .
  .
  .
  .
  دوستان من به یک تئوری جالب برخوردم که می گه اگر طلسم اون جنه (تو بازی بش یچی می گفتن دیجین؟) که باعث رابطه ی گرالت و ینفر می شد را بر می داشتی این رابطه در گذر زمان یعنی تقریبا بعد بازی از بین میره و دوباره گرالت یکه و تنها می شه. بزارین یکم شفاف تر بگم. اگر شما با دنیای ویچر زیاد آشنا باشید (به خصوص اگر کتاب را خوانده باشید) نقش زیاد سرنوشت را در بازی می بینید. خب حالا سرنوشت گرالت و ینفر این است که اون ها بهم نمی رسن اما این جنه کارش این که این دوتا را برسونه. طبیعتا جنه نمی تونه در مقابل سرنوشت وایسه برا همینه که هی فرت و فرت این دوتا از هم جدا میشن.زمانی هم که کلا این طلسم را خنثی می کنیم این رابطه احتمالا بعد بازی قطع میشه.
  به نظر من که این تئوری با عقل جور در میاد اما خب این تئوری مثل اغلب تئوری ها درست بودنش مشخص نیست. به نظرتون این تئوری جاییش اشتباه است؟

  0
  0
  • Hannan2015 گفت:

   خب داداش سخته که بشه گفت نمیشه ولی تا جایی که میدونم بعد خنثی کردن طلسم اون دوتا بازهم همدیگرو دوست داشتن پس نمیشه گفت… بعد پایان هم اونا باهم مونده بودن فکر کنم تا اخر …نمیشه گفت که سرنوشت نمیخواد اینا باهم باشن انسان خودش سرنوشتش رو میسازه مطمعنم که ویچرم به همین شکله…ولی اگه حتی سرنوشت واقعا نمی خواست اینا با هم باشن هیچ وقت به هم برنمیخوردن. Wink

   0
   0
  • ERFAN103079 گفت:

   سه دور بازی رو رفتم نتونستم بش بگم آی لاو یو Cry

   0
   0
  • MmSd گفت:

   حقیقتا این بیشتر شبیه یه فکته
   چون نه تنها واقعا این طور هست
   بلکه یکی از ساید کوعست های بازی راجب همینه…
   حقیقت مطلب اینه که دیجین باعث می شه گرالت و ینفر همیشه برگردن پیش همدیگه…
   مگه این که گرالت خرابکاری بزرگی کرده باشه..
   توی کوعست last wish شما این خواسته رو خنثی می کنید
   و بعدش باید انتخاب کنید
   که آیا می خواید با ینفر باشید یا نه؟
   اگه بخواید رابطه سر جاش می مونه..
   و ینفر یکم خوش اخلاق می شه…
   حقیقتا بد اخلاقی هاش سر همین موضوع بود

   0
   0
 • چه خبره جدیدا اخبار ویچر زیاد شده

  0
  0
 • ERFAN103079 گفت:

  دوستان دقت کنین از بعضی قسمت ها کم کرده و به بعضی جاها اضاف کرده نمونش لباس آهنگره که سبز بود برعکس بی کیفیتش کرد

  0
  0