تریلری شش دقیقه‌ای از بازی Total War Saga: Troy منتشر شد

۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

شرکت سگا (SEGA) تریلری شش دقیقه‌ای از جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Total War منتشر کرده است که تصاویری از گیم‌پلی این بازی را به نمایش می‌گذارد. همراه گیمفا باشید.

حدود یک سال پیش بود که با رویت شدن نام تجاری Total War Saga: Troy در دفتر اموال انگلستان، شایعات پیرامون جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه قوت گرفت. طولی نکشید که استودیوی کریتیوی اسمبلی (Creative Assembly) به‌صورت رسمی از این عنوان رونمایی کرد. اکنون می‌دانیم که این بازی بر اساس حماسه‌ی ماندگار هومر یونانی، ایلیاد توسعه یافته است و تاریخ و افسانه را به موازات هم پیش می‌برد. جالب است بدانید که خدایان اساطیری یونان همچون زئوس هم در این بازی حضور دارند و این موضوع تجربه‌ی آن را جذاب‌تر می‌کند.

اکنون نیز شرکت سگا اولین تریلر گیم‌پلی این بازی را منتشر کرده است. در این ویدیو ما هنگام نبرد اشیل و هکتور، از قهرمانان اسطوره‌ای یونان، به آن‌ها می‌پیوندیم. نبردی که سرنوشت شهر باستانی تروا را رقم خواهد زد. این تریلر اطلاعاتی از چگونگی سیستم نبرد در این نسخه از بازی را در اختیار ما قرار می‌دهد.

بازی‌باز در قالب این بازی سفری تاریخی به عصر برنز افسانه‌ای یونان و نبرد تروجان را تجربه می‌کند. شما می‌توانید کنترل قهرمان اساطیری زیادی از جمله اشیل و هکتور را به عهده بگیرید و برای دفاع از شهر بزرگ تروی بجنگید یا برای یکسان کردن آن با خاک مبارزه کنید.

بر اساس گزارشات، بازی Total War Saga: Troy به صورت انحصاری زمانی در اختیار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود. به علاوه این فروشگاه پیشنهاد ویژه‌ای را برای بازی‌بازان تدارک دیده است و در ساعات اولیه عرضه‌ی بازی می‌توانید آن را به رایگان دریافت کنید. در این صورت، این عنوان برای همیشه برروی حساب کاربری شما خریداری خواهد شد و هر زمان که خواستید، می‌توانید به تجربه‌ی آن بپردازید.

بازی Total War Saga: Troy در تاریخ ۲۳ مرداد (۱۳ آگوست) به‌صورت انحصاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز برروی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان برروی سایر فروشگاه‌های دیجیتالی رایانه‌های شخصی از جمله استیم در آگوست ۲۰۲۱ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید