گیفت کارت
گیفت کارت

نام تجاری Total War Saga: Troy رویت شد

۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

به نظر می‌رسد که کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) برای نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Total War، به سراغ برهه‌ای دور از تاریخ بشریت رفته است. Total War Saga: Troy نام نسخه‌ی بعدی این مجموعه است که به نبرد امپراطوری تروی و اسپارتا می‌پردازد.

بر اساس اطلاعات ثبت در دفتر اموال انگلستان، نماد مورد نر به عنوان دو کلاس ۹ و ۴۱ ثبت شده است که در واقع اشاره به عرضه‌ی فیزیکی و دیجیتالی این اثر دارد. همچنین صاحب محصول مورد نظر نیز کریتیو اسمبلی اعلام شده است. اطلاعات موجود از این محصول بسیار محدود بوده و تنها به نام محصول و سازنده‌ی آن و همچنین نحوه‌ی عرضه‌ی آن محدود شده است.

وقایع‌ نسخه‌ی قبلی Total War Saga حول محور نبردها بر سر تاج و تخت بریتانیا و با نام Thrones of Britannia در اختیار طرفدران قرار گرفت. حال بر اساس نام نسخه‌ی جدید این مجموعه یعنی Total War Saga: Troy تنها می‌توان حدس اینگونه حدس زد که اتفاقات این اثر حول و محور امپراطوری تروی و تنها نیز در نبرد تروجان (Trojan) شکل می‌گیرند.

 

 

وقایع نبرد تروجان به خوبی در کتاب ایلیاد و توسط هومر به تحریر در آمده‌اند و کریتیو اسمبلی نیز برای توسعه‌ی Total War Saga: Troy و به تصویر کشیدن نبردهای این دوره‌ی تاریخی مهم، از کتاب ایلیاد برداشت خواهند کرد. مجموعه‌ی Total War Saga بر خلاف نسخه‌های اصلی مجموعه‌ی Total War، بازی‌بازان را در مقیاس کوچک‌تری از نقشه قرار می‌دهد اما شاهد جزئیات بیشتری در بخش به تصویر کشیدن وقایع تاریخی و نبردها در این مجموعه هستیم.

به نظر می‌رسد که Total War Saga: Troy در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ معرفی و احتمالا طی شش ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی و سیستم‌ عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس عرضه گردد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید