رویدادهای PC Gaming Show و Future Games Show به تعویق افتادند

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

به دنبال تعویق برنامه‌ی ویژه‌ی پلی‌استیشن ۵ و رویداد Summer of Gaming، دو رویداد دیجیتالی PC Gaming Show و Future Games Show نیز به تعویق افتادند.

در طول یک هفته‌ی اخیر، تظاهرات اعتراضی بسیاری در کشور آمریکا بر ضد نژاد پرستی و کشته شدن جرج فلوید، شهروند سیاه‌پوست آمریکایی، شکل گرفته است. این موضوع برروی برگزاری برنامه‌ی ویژه‌ی سونی برای بازی‌های پلی‌استیشن ۵ نیز اثر گذاشت و این شرکت تصمیم گرفت تا این رویداد دیجیتالی را به تعویق بیاندازد. به دنبال آن نیز برگزاری رویداد Summer of Gaming نیز تاخیر خورد. در همین راستا، دو رویداد دیجیتالی مهم دیگر شامل PC Gaming Show و Future Games Show نیز به همین علت به تعویق افتادند. این دو رویداد در ابتدا قرار بود در تاریخ ۶ ژوئن (۱۷ خرداد) برگزار شوند؛ حال برگزاری آن‌ها به تاریخ ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد) موکول شده است.

در همین حال، PC Gamer و Gamesradar به عنوان برگزارکنندگان دو رویداد PC Gaming Show و Future Games Show، بیانیه‌ای را در خصوص تعویق رویدادها منتشر کرده‌اند.

بیانیه‌ی وب‌سایت PC Gamer:

ما در حال حاضر می‌خواهیم برای کسانی که به دنبال احقاق حق و پایان دادن به ظلم و ستمی که پلیس‌ها بر ضد توسط سیاه پوستان هستند، فضایی ایجاد کنیم. برای حمایت از این حرکت، ما برگزاری PC Gaming Show را تا یک هفته به تعویق انداخته‌ایم. این رویداد در روز شنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد) برگزار می‌شود. رویداد امسال نمایانگر کار جمعی از صدها توسعه‌دهنده‌ی پرشور، متعهد و بسیار با استعداد است.

بیانیه‌ی وب‌سایت Gamesradar در مورد Future Games Show:

رویداد Future Games Show در حمایت از حرکت‌های اعتراضی در مورد عدالت و مرگ جرج فلوید، با یک هفته تاخیر و در تاریخ ۱۳ ژوئن برگزار می‌شود. از اعلام تغییر زمان برگزار این رویداد متاسف هستیم، اما اکنون باید صداهای دیگری شنیده شوند. رویداد PC Gaming Show نیز به تعویق افتاده و در همین تاریخ مذکور برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید