به‌روزرسانی Lost Treasures بازی Sea of Thieves منتشر شد

12 خرداد 1399 - 13:30

این به‌روزرسانی جدید به صورت رایگان قابل دریافت است تا بازی‌بازان سوار بر کشتی‌های خود، به دنبال گنج‌های گمشده بروند.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Sea of Thieves، تحت عنوان Lost Treasures منتشر شد تا بازی‌بازان گنج‌های بیشتری برای پیدا کردن داشته باشند. ابتدا در تاریخ چهارشنبه ۷ خرداد (۲۷ ماه مه ۲۰۲۰) شاهد تغییراتی در عناصر داستانی بازی و همچنین مراحل روزانه برای دریافت پول بیشتر بودیم و حالا ایت به‌روزرسانی به صورت کامل در دسترس قرار دارد.

در فهرست تغییرات به‌روزرسانی Lost Treasures، بهبود سیستم Tall Tales ذکر شده است. این سیستم به صورت اختیاری فعال می‌شود و تجربه‌ی بهتری از جستجو در جهان بازی با اضافه کردن چالش‌های مختلف، به بازی‌بازان می‌دهد. در ضمن این بخش قابلیت ذخیره شدن (Checkpoint) دارد تا دیگر اجباری برای تمام کردن یک ماجراجویی در یک نوبت بازی وجود نداشته باشد. 

به‌روزرسانی جدید همچنین تغییراتی در رویدادهای بازی اعمال کرده است. این تغییرات شامل لوازم تزئینی جدید تحت عنوان Ruby Splashtail در فروشگاه بازی (Pirate Emporium) و مراحل روزانه می‌شود. این مراحل روشی برای بدست آوردن سکه‌ی بیشتر هستند و بسته به نوع مرحله، به تنهایی یا به کمک افراد دیگر قابل انجام هستند.

با انتشار Lost Treasures، رویداد جدیدی تحت عنوان Blighted Bonus هم در بازی آغاز شده است. در توضیحاتی که درباره‌ی این رویداد ارائه شده است، شاهد جمله‌ی “اتحاد چند شرکت بازرگانی” هستیم. با شروع این رویداد بازی‌بازان در صورت شرکت، می‌توانند موارد تزئینی با طرح تیره برای کشتی خود دریافت کنند. البته در صورتی که این رویداد را از دست بدهید، آیتم‌های آن از فروشگاه بازی قابل تهیه هستند.

موارد دیگری هم مانند لباس‌ها و تزئینات جدید کشتی در این به‌روزرسانی عرضه می‌شوند. برگه‌ای هم در فروشگاه برای نمایش تخفیف‌ها در نظر گرفته شده است. در ضمن اندازه‌ی نوشته‌های بازی هم افزایش یافته است. در انتها می‌توانید تریلر منتشر شده از به‌روزرسانی Lost Treasures را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Yato گفت:

    واقعا از ریر خیلی خوشم میاد برای بازی و مخاطبش ارزش قائل هست بعد نمرات ضعیف اولش به جای این که بازی ول کنه سعی کرده با اپدیت فراوان بازی به یک بازی فوق العاده تبدیل کنه و موافقم شده من به شخصی با این بازی خیلی حال می کنم :inlove: :inlove:

  • mbox گفت:

    شاهکار بهترین خبر ادامه همین بازی در نسل نه هست که البته هنوز شایعه هست ولی اگر تایید شه بی نظیره