شایعه: بازی Harry Potter در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

حدود دو سال قبل بود که ویدئویی از گیم‌پلی یک بازی بر اساس رمان‌های Harry Potter منتشر شد. طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را برعهده دارد. در همین حال، به‌تازگی شایعه‌ای در مورد این بازی منتشر شده است.

بازی Harry Potter یک عنوان AAA است و وقایع آن در مدرسه هاگوارتز دنبال می‌شود. از زمان انتشار ویدئوی گیم‌پلی این عنوان در سال ۲۰۱۸، هیچ‌گونه اطلاعات رسمی از سوی شرکت برادران وارنر منتشر نشده است. با این حال، اخیراً کاربری در وب‌سایت Reddit ادعا کرده است که این بازی در سال ۲۰۲۱ به صورت رسمی عرضه خواهد شد. وی ادعا کرده است که در یک شرکت بومی‌سازی که با شرکت برادران وارنر در ارتباط است، کار می‌کند. آن‌ها در حال مذاکره برای بومی‌سازی یک بازی از مجموعه‌ی Harry Potter برای سال ۲۰۲۱ هستند. با این وجود به جزئیات بیشتر از جمله نام این شرکت بومی‌سازی و پلتفرم‌های مقصد بازی اشاره‌ای نشده است.

با توجه به عدم تایید رسمی شرکت برادران وارنر، این اطلاعات منتشر شده به عنوان شایعه در نظر گرفته می‌شوند. مدتی پیش نیز شایعه‌ای منتشر شد در آن گفته شده بود شرکت برادران وارنر به دنبال معرفی بازی Harry Potter و عنوان جدید استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) در E3 2020 که در نهایت این رویداد به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو گردید. با تمام این تفاسیر، باید تا منتشر شدن اخبار رسمی در مورد این بازی منتظر شنیدن بمانیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید