فصل سوم بازی Power Rangers: Battle for the Grid با انتشار تریلری معرفی شد

5 خرداد 1399 - 18:30

سری Power Rangers در طول تاریخ ۲۵ ساله‌ی خود بار‌ها دچار تغییراتی شده و هر بار گیم‌پلی منحصر به فردی را به خود دیده است. حال شما می‌توانید بهترین تجربه‌ی این سری با با عنوان Power Rangers: Battle for the Grid داشته باشید. گیم‌پلی این بازی در ابتدای امر و برای یادگیری بسیار راحت و روان است اما برای ماهر شدن در آن نیاز به تلاش و زمان بسیاری خواهید داشت.

بازی Power Rangers: Battle for the Grid به عنوان جدیدترین نسخه‌ی این سری از گیم‌پلی امروزی، گرافیک بالاتر و جزئیات بیشتری بهره می‌برد. بازی‌بازان می‌توانند مهرات‌های خود را به صورت آنلاین در برابر دوستان خود و بازی‌بازانی از سراسر جهان در مبارزاتی بی‌پایان و چالش برانگیز آزمایش کنند.

همانطور که به آن اشاره شد، سیستم مبارزات و کنترل به سادگی هرچه تمام‌تر پیاده‌سازی شده‌اند و بازی‌بازان تازه‌کار به راحتی می‌توانند به بازی تسلط یابند. با این حال مبارزات و استراتژی‌های بازی دارای عمق بسیار هستند و برای یادگیری و تسلط بیشتر بر آن زمان بیشتری نیاز خواهد بود.

حال به تازگی استودیوی ان‌وی (nWay) که توسعه و انتشار بازی Power Rangers: Battle for the Grid را برعهده دارد، در خبری رسمی اعلام نمود فصل سوم این بازی که شامل شخصیت‌های قابل بازی زیادی خواهد بود، در ماه ژوئن در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. برخی از این شخصیت‌ها به مانند Robert “RJ” James از بازی Power Rangers: Jungle Fury و Lauren Shiba از بازی Power Rangers: Super Samurai به این بازی اضافه خواهند شد. همچنین علاوه بر این دو مبارز، سه شخصیت دیگر نیز به بازی افزوده می‌شوند که تاکنون معرفی نگشته‌اند. علاوه بر این موارد لباس‌های ویژه‌ی Phantom Beast King و Samurai Megazord برای شخصیت Dai Shi همراه با فصل سوم بازی منتشر خواهند شد.

عنوان Power Rangers: Battle for the Grid هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در پایان شما می‌توانید به تماشای تریلر منتشر شده توسط استودیوی ان‌وی در مورد فصل سوم این بازی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید