بازی Battlepalooza به‌زودی برروی گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی ان‌وی (nWay) امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی بازی جالب Battlepalooza پرداخت و اعلام کرد که تا چند وقت دیگر به دست دارندگان گوشی‌های هوشمند خواهد رسید. همچنین ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Battlepalooza از سری عناوین اکشن و بتل رویال بوده که استودیوی فوق به صورت همزمان در امر توسعه و نشر آن نقش داشته است. به نقل از سازندگان، این بازی قرار است در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار خواهد گرفت.

ان‌وی سعی داشته است تا نقشه‌ها‌ی متنوعی را برای بازی Battlepalooza طراحی کند که بیشتر آن‌ها هم به لاس وگاس و سان فرانسیسکو مربوط می‌شوند. در هر بخش از این عنوان، ۲۵ بازی‌باز برروی یک نقشه قرار می‌گیرند و بدیهی است هر شخصی که در پایان زنده بماند، پیروز میدان خواهد بود. در بین راه هم سلاح‌ها و آیتم‌های فراوانی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. به کار بردن راهبردهای درست در این اثر در پیروزی شما بسیار تاثیر گذار است و نباید آن را نادیده گرفت. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به بتل رویال هستید، احتمال زیادی وجود دارد که از Battlepalooza نیز لذت ببرید.

بازی Battlepalooza برای دریافت و تجربه رایگان است، اما پرداخته درون برنامه‌ای دارد و برای دستیابی به برخی از آیتم‌ها و ماموریت‌ها باید مبلغی را بپردازید. در پایان برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید تریلری از آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید